Aia Kattemuld

Aia Kattemuld on lihtsasti kasutatav kattemuld kogu aia kevadiseks korrastamiseks. Tumeda, poorse ja toitainerikka erimulla abil on aeda istutatud taimede kevadine hooldus lihtne ja mugav.

 • Rikkalik väetamine kevadisele kasvule hoo andmiseks
 • Lihtne taimede hooldus pärast talve
 • Lihtne taimede hooldus pärast talve
 • Pakend

  40 l

 • Toitainerikas Aia Kattemuld paneb taimed õitsema. Kattemuld on rikkalikult ja mitmekesiselt väetatud. Rikkalik kogus lämmastikku (N) annab hea kasvustardi, biotiiti sisaldav kaalium (K) soodustab võrsete kasvatamist ja õitsemist. Muld on lubjatud ja sellele on lisatud looduslikku huumuseühendit, mis tugevdab taimede juurestikku ning soodustab seeläbi nende kasvu ja rikkalikumat õitsemist.

  Kattemuld säilitab kevadise niiskuse – see hoiab ka sageli kuivade ja tuuliste kevadilmadega pinnase kauem niiske. Ühtlasi vähendab see märgatavalt umbrohuseemnete idanemist ja vajadust rohimise järele.

  Turba tõttu võib mullasegu sisaldada vähesel määral kõdunemata looduslikke kiude, nagu tuppvillpeasid ja väikseid puiduosakesi. Jämedateraline koostis muudab mulla õhulisemaks.

 • Aia Kattemuld 40 l. Kattemulda laotatakse nt raudreha abil rikkaliku kihina istutatud taimede juurtele. Taimede lehed ja varred võib jätta pärast talve mulla sisse kõdunema.

  Kattemulla kulu aia kevadiseks korrastamiseks

  Suured püsikud ja põõsad 2–3 kotti / 5 m2
  Pinnakattepüsikud 1–2 kotti / 5 m2
  Puud 1 kott / 3 m2

Sarnased tooted

  Which country site would you like to visit?