Mullad

Aia Kattemuld

  • Rikkalik väetamine kevadisele kasvule hoo andmiseks
  • Lihtne taimede hooldus pärast talve
  • Lihtne taimede hooldus pärast talve

Aia Kattemuld on lihtsasti kasutatav kattemuld kogu aia kevadiseks korrastamiseks. Tumeda, poorse ja toitainerikka erimulla abil on aeda istutatud taimede kevadine hooldus lihtne ja mugav.

  • Pakend

    40 L

Kirjeldus

Toitainerikas Aia Kattemuld paneb taimed õitsema. Kattemuld on rikkalikult ja mitmekesiselt väetatud. Rikkalik kogus lämmastikku (N) annab hea kasvustardi, biotiiti sisaldav kaalium (K) soodustab võrsete kasvatamist ja õitsemist. Muld on lubjatud ja sellele on lisatud looduslikku huumuseühendit, mis tugevdab taimede juurestikku ning soodustab seeläbi nende kasvu ja rikkalikumat õitsemist.

Kattemuld säilitab kevadise niiskuse – see hoiab ka sageli kuivade ja tuuliste kevadilmadega pinnase kauem niiske. Ühtlasi vähendab see märgatavalt umbrohuseemnete idanemist ja vajadust rohimise järele.

Turba tõttu võib mullasegu sisaldada vähesel määral kõdunemata looduslikke kiude, nagu tuppvillpeasid ja väikseid puiduosakesi. Jämedateraline koostis muudab mulla õhulisemaks.

Kasutamine

Aia Kattemuld 40 l. Kattemulda laotatakse nt raudreha abil rikkaliku kihina istutatud taimede juurtele. Taimede lehed ja varred võib jätta pärast talve mulla sisse kõdunema.

Kattemulla kulu aia kevadiseks korrastamiseks

Suured püsikud ja põõsad 2–3 kotti / 5 m2
Pinnakattepüsikud 1–2 kotti / 5 m2
Puud 1 kott / 3 m2

Kasutusjuhend

  • 1-3 kt / 5m2 olenevalt taimede suurusest

Sarnased tooted

    Which country site would you like to visit?