Erimuld Kogu Aiale

Erimuld Kogu Aiale sobib aiataimede istutamiseks ning muru rajamiseks ja paikamiseks. Väga hea kvaliteediga üldmuld aitab saavutada väiksema vaevaga paremaid tulemusi.

 • Väga kvaliteetne aiamuld
 • Lisatud huumuseühend tugevdab juuri
 • Mitmekülgne ja kauakestev väetamine
 • Pakend

  40 l

 • Erimuld Kogu Aiale sisaldab hulgaliselt kiiresti lahustuvaid, kuid kauakestva mõjuga toitaineid, mis rahuldavad kogu suve toitainevajaduse. Esimesel aastal pole seega vaja rohkem väetada.

  Erimullale on lisatud looduslikku huumuseühendit, mis tugevdab taimede juurestikku ning soodustab seeläbi nende kasvu ja rikkalikumat õitsemist. Mulla koostisesse kuuluvad kasutusotstarbest lähtudes valitud sobivaimad turbad ja puhas valmis kompost. Mulla struktuur on tänu jämedateralisele koostisele väga püsiv ja õhurikas – sellises mullas kasvatavad taimed tugeva juurestiku ja jämedad võrsed. Niiskuse ja toitainete sidumisvõime parandamiseks on lisatud muu hulgas pressturbatükke.

  Turba tõttu võib mullasegu sisaldada vähesel määral kõdunemata looduslikke kiude, nagu tuppvillpeasid ja väikseid puiduosakesi. Jämedateraline koostis muudab mulla õhulisemaks.

 • Mulla kulu aiatöödeks

  Muru rajamine: 3–5 kotti / m2
  Muru paikamine: 1 kott / m2
  Põõsaste istutamine: 1 kott / m2
  Maaparandus: 1 kott / m2

  Tänu kauakestva toimega väetisele ei ole esimesel aastal lisaväetamine vajalik. NB! Happelist pinnast vajavatele taimedele on saadaval eraldi erimuld.

Which country site would you like to visit?