Kodu & Aed tooted

Jalgadel Kasvatuskast

 • Ergonoomiline töötamiskõrgus taimede eest hoolitsemisel
 • Taimed tunnevad end suures hulgas mullas hästi
 • Toekas ja lihtne kokku panna

Jalgadel Kasvatuskast sobib köögiviljade ja suvelillede kasvatamiseks rõdul või terrassil. See toimib ühtlasi ruumijagaja ja sirmina. Jalgadel Kasvatuskasti on lihtne kokku panna. Seda on saadaval nii musta kui ka valget värvi.

 • Toote mõõtmed kokkupandult

  117 × 34,5 × 86,5 cm (koos toega kõrgus 152 cm)

 • Pakendi mõõtmed ja kaal

  120 × 40,6 × 16,4 cm ja 21 kg

Kirjeldus

Tänu ainulaadsele nurgaliitele ja oma kohale asetuvatele jalgadele on tegemist toeka ja lihtsalt kokkupandava tootega. Pakendi sisu: kasvatuskast, jalad, vääntaimede tugi, tööriistariiul, kolm märgistuspulka. Kasvatuskast on valmistatud männist, jalad ja vääntaimede tugi metallist.

Jalgadel Kasvatuskast sobib näiteks ürtide, köögiviljade, maasikate ja suvelillede kasvatamiseks rõdul või terrassil.

Jalgadel Kasvatuskast on tõstetud vöökõrgusele, et tööasend oleks mugav ja ergonoomiline. Taimed tunnevad end suures hulgas mullas hästi ning nende eest on kergem hoolitseda. Kasti all asetseb riiul, kus saate hoida aiandustarvikuid. Kaasas on ka metallist vääntaimede tugi ning märgistuspulgad, mida kasutatakse taimenimetuste ülesmärkimiseks ja külviridade tähistamiseks.

Materjalid

Must Jalgadel Kasvatuskast: mustaks peitsitud mänd, mustaks värvitud metall. Ei sisalda immuteid. Pinnaviimistlus ei ole mürgine.
Valge Jalgadel Kasvatuskast: valgeks värvitud mänd, tsingitud teras. Ei sisalda immuteid. Pinnaviimistlus ei ole mürgine.
Jalgadel Kasvatuskast tarnitakse osadeks võetuna.

Pakendi sisu: kasvatuskast, metallist vääntaimede tugi, kolm märgistuspulka, neli metallist nurgikut, kaks metalljalga, kasvatuskasti kaitsekile, vajaminevad kruvid. Kaasas illustreeritud koostejuhend.

Kasti mahub umbes 90 l mulda. Olenevalt kasvatatavatest taimedest soovitame kasutada kas Kekkilä Ürdi- või Suvelillemulda. Kasti põhja on soovitatav laotada Kekkilä Potikruusa kiht, mis tagab, et hapnik pääseb juurestikuni. Sellisel juhul on vajamineva mulla kogus väiksem.

Kasutusjuhend

 • Köögiviljad

  2 × 30 l mahedat ürdimulda

  1 × 25 l potikruusa

 • Suvelilled

  2 × 30 l suvelillede erimulda

  1 × 25 l potikruusa

Which country site would you like to visit?