Jäta sisu vahele
Kodu & Aed tooted

Kasvatuskast

Läbi müüdud
Kekkilä Viljelylaatikko Kekkilä Viljelylaatikko käsitelty mustaksi Kekkilä Viljelylaatikon voi käsitellä haluamallaan sävyllä

Kekkilä Kasvatuskast on nägus lisandus teie aeda. Selle abil on lihtne köögiviljaaeda rajada. Kastil on kenad sõrmliited, tänu millele ei ole kastil väljapoole näha jäävaid metallosi.

Köögiviljaaed lihtsalt ja kiirelt

Soovitud värvitoon

Lihtne kokku panna

Pakendid

117 x 80 x 23 cm

Pakendi mõõtmed ja kaal

119 x 17 x 14 cm / 10 kg

EAN

6433000210362

Tootekood

31727

Läbi müüdud
Kekkilä Viljelylaatikko Kekkilä Viljelylaatikko käsitelty mustaksi Kekkilä Viljelylaatikon voi käsitellä haluamallaan sävyllä

Maitsetaimed, salatid ja muud taimed hakkavad soojas kastis ja rohkes mullas varem kasvama ning on vastupidavamad. Kasvatuskastil ei ole põhja, tänu millele saavad taimed maast tõusvast niiskusest kasu.

Kasvatuskast on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja sobib toidu kasvatamiseks. Puitpinna võib viimistleda soovitud moel. Kasvatuskasti kokkupanekuks ei ole vaja spetsiaalseid tööriistu. Kahekorruseline karkass kinnitatakse maa külge nurgaraudadega. Kasvatuskastil ei ole põhja, mistõttu tuleks asetada mulla alla geotekstiil, et umbrohi ja puujuured ei tungiks kasti.

Materjal: puitdetailid töötlemata männist. Nurgarauad tsingitud terasest. Materjali paksus 21 mm.

Pakendi sisu: puitdetailid, 4 nurgarauda koos kruvidega, piltidega koostejuhend.

Kasvatuskast tarnitakse osadeks võetuna.

  • Köögi- ja juurviljadele

    6 × 45 l Mahedat Aiamulda

  • Maitsetaimedele

    9 × 30 l Mahedat Ürdimulda

  • Suvelilledele

    9 × 30 l Erimulda Suvelilledele

Otsi