Mahe Aiamuld

Mahe Aiamuld on kogu aia üldmuld, mis sobib muu hulgas muru rajamiseks, põõsaste ja puude istutamiseks ning söögitaimede kasvatamiseks ja maasikapeenarde rajamiseks.

 • Kõikide aia taimede istutamiseks
 • Kasvatuskastidesse, köögiviljamaale ja kasvuhoonesse
 • Lisatud looduslikku taimset väetist
 • Pakend

  40 L

 • Kõrgekvaliteediline Mahe Aiamuld valmistatakse mahepõllunduslike nõuete kohaselt ning sisaldab ainult looduslikke taimseid väetisi. Looduslikult väetatud ja lubjatud muld sobib igasse kasvukeskkonda.

  Kasutuskohad

  Viljapuude ja marjade istutamine

  Köögiviljamaa

  Kasvuhoone

  Kasvatuskastid

  Maasikamaa loomine

  Puude, põõsaste ja püsikute istutamine

  Muru rajamine ja paikamine

 • Puude ja põõsaste istutamine

  Kaevake maasse 40–80 cm sügav ja laiuses pisut suuremgi auk olenevalt juurepalli suurusest. Tühjendage selle põhja 1–5 kotti Kekkilä Mahedat Aiamulda ning segage kasvukoha algupärase pinnasega. Jätke auk natuke tühjaks ja sobitage taim auku. Kui juurepalli ülaserv jääb maapinnast pisut kõrgemale, siis asetseb taim õigel sügavusel. Lisage või eemaldage olenevalt vajadusest mulda. Võtke pott taime ümbert ära ja asetage taim kasvukohale. Harutage keerdunud juuri ettevaatlikult lahti ja lisage juurepalli ümber mullasegu, nii et taim seisab püsti. Tihendage jalgadega tallates mulda juurepalli ümber.

  Kastke taimi alguses regulaarselt. Andke korraga piisavalt vett, nii et muld niiskuks kogu juurestiku ulatuses. Pärast kasvuspurti väetage taimi Kekkilä Maheda Aiaväetisega.

  Kasvatamine kasvatuskastides

  Valige päikeseline koht. Eemaldage muru või umbrohud ja süvendage natuke maapinda labidaga. Täitke kasvatuskast Kekkilä Maheda Aiamullaga,  kastke hoolikalt ja külvake seemned või istutage taimed.

  Kastke hoolikalt kogu suve vältel. Hooajalise väetisena sobib vette segatav Kekkilä Mahe Vedelväetis. Soovitame kasvatuskastis vahetada mulda igal kasvuhooajal. Vana kasutatud mulda võite kasutada maaparanduseks.

   

Which country site would you like to visit?