Kodu & Aed tooted

Taimelamp

  • Stiilne sisustuselement
  • Tarvilik lisavalgus taimedele pimedal aastaajal
  • Kastmisvesi koguneda kandikule, sobib ka alt kastetavatele taimedele

Taimelambi abil võid hõlpsalt kasvatada tervislikku toidupoolist aastaringselt ja panna nii oma toataimed talvel õitsema. Valguse õige sagedus aitab taimedel saada kasvamiseks vajaminevat valgust ka siis, kui loomulikku valgust ei ole piisavalt. Taimelambi all võid kasvatada näiteks ürte, võrseid ja salatiköögivilju. Kevadel saab selle abil ette kasvatada tugevad taimed . Taimedel on ju niimoodi igavene suvi!

 

  • Toote mõõdud

    63 x 60 x 23 cm

  • Pakendi mõõdud ja kaal

    64 x 24 x 7,5 cm / 4,5 kg

Kirjeldus

Taimelambi abil võid hõlpsalt kasvatada tervislikku toidupoolist aastaringselt ja panna nii oma toataimed talvel õitsema. Valguse õige sagedus aitab taimedel saada kasvamiseks vajaminevat valgust ka siis, kui loomulikku valgust ei ole piisavalt. Taimelambi all võid kasvatada näiteks ürte, võrseid ja salatiköögivilju. Kevadel saab selle abil ette kasvatada tugevad taimed .Taimedel on ju niimoodi igavene suvi!

Taimede hooldamine on lihtne: reguleeritava varre abil saad panna lambi taimede lähedale. Ka kastmine on hõlbus, sest ülemäärane kastmisvesi koguneb alusele. Aluskandik kaitseb teisi pindu. Kandik on ka käepärane koht kodus vajaminevate pisitarvikute hoidmiseks.

Taimelamp on valmistatud valgeks värvitud terasest ja pöögist ning sobib hästi põhjamaise sisustusega, olles kodusisustuses üks omaette kaunis element.

Taimelambi on kujundanud Soome 2012. aasta noor disainer Linda Bergroth.

Toode pole enam saadaval.

 

Which country site would you like to visit?