Jäta sisu vahele
Aia viimistlus

Vihmaveekoguja 250 L

Kekkilä Vihmaveekoguja 250 l on jätkusuutlik ja funktsionaalne meetod vihmavee kogumiseks ja kasutamiseks aias. Sadevee kasutamine on  ökoloogiline viis kastmiseks ja taimede heaolu tagamiseks kuival aastaajal. Vihmavesi on hapnikurikas aia parim kastmisvesi.   

Säästlik viis vihmavee kogumiseks

Valmistatud taaskasutatud plastikust

Lihtne paigaldada ja kasutada

Toode on saadaval ka hästivarustatud aiakauplustes.

Mõõtmed ja kaal

100 x 70 cm / 10 kg

Maht

250 L

EAN

6433000341967

Tootekood

34196

Kekkilä Vihmaveekoguja muudavad ainulaadseks stiilne disain, kvaliteet ja hõlpsasti kasutatavad detailid. Toode on valmistatud kodutarbijatelt kogutud 100% taaskasutatud plastist. Valmistatud Soomes.

Toodet on lihtne paigaldada ja kasutada. Vihmaveekogujal on lihtsasti paigaldatav allavoolutoru ühendus. Tugev kaas kaitseb vett saastumise eest ja on lastekindel. Vett saab mugavalt kraanist lasta, asetades kastekannu kraani alla või ühendades kastmisvooliku kraaniga.

Päritoluriik: Soome 

Värvus: tumehall

Materjal: taaskasutatud polüetüleen

Mõõdud: Ø 70 xh 100 cm

Kaal: 10 kg

Maht: 250 L

Pakend sisaldad: korpus, kaas, kraan, liitmik

Vihmaveekoguja paigaldus  

  1. Mõõda esmalt sobiv kõrgus nii, et Vihmaveekoguja asetseks ettenähtud kohta. Tee vihmaveetorusse auk selleks sobiva teraga. Ava läbimõõt on 30 mm.
  2. Võta liitmik ja suru otsad kokku. Paigalda ettevaatlikult teravaid servi jälgides.
  3. Keera kraan oma kohale. 
  4. Ühenda Vihmaveekoguja liitmiku abil vihmaveetoruga. Kontrolli, et ühendusdetail oleks paigaldatud õiges suunas, nii et toimiks paagi vee juhtimine. 
Avainlippu

Otsi