Jäta sisu vahele

Suvelillede väetamine

Suvelilled elavad kiire elu. Samal suvehooajal taimed istutatakse, kasvavad täismõõdu, õitsevad ja mida varem, seda parem.

Tagab kogu hooaja kasvu

Enne kasvuperioodi lõppu tuleks tagada järjepidev kasv ja taimedel peaks olema ka aega luua seemneid. Kõik see nõuab jõudu. Kekkilä Suvelilleväetis garanteerib proportsionaalse kasvu ja rikkaliku õitsemise. Suvelillede väetamine on lahendus rikkaliku kasvu tagamiseks.

Suvelilli saab seega kõige paremini aidata korrapärase väetamisega erinevatel kasvuperioodidel. Nii varajases staadiumis, intensiivse õitsemise ajal kui ka hooaja lõpus on vaja palju toitaineid. Samuti on hea, kui taimed on pisut “tüütud” ja närtsinud õied eemaldada enne, kui nad hakkavad seemneid moodustama. Suvelilled jätkavad õitsemist niikaua, kuni ilm lubab.

Kekkilä Suvelillemuld on juba eelnevalt väetatud. See sisaldab pikatoimelist väetis, mis tagab põhikasvu, kuid regulaarselt väetades saad parema kasvu ja rikkalikuma õitsemise.

Suvelillede väetamine – kuidas seda teha?

Kekkilä Suvelilleväetis segatakse veega 1 mõõtelusikas / 1 liitrile igal kastmise korral või 2 mõõtelusikat / 1 liitrile veele igal teisel kastmisel.

Kui suvelilled kasvavad potis või kastis, väeta ja samal ajal kasta nii, et kogu kasvusubstraat oleks märg. Kui muld on väga kuivanud, tuleb seda kõigepealt kasta tavalise veega. Kui suvelilled kasvavad lillepeenras, tee väetamine üsna taime maapinna lähedalt, kuna neil pole aega väga ulatusliku juurestiku arendamiseks.

Kekkilä Suvelilleväetist ja Kastmisväetist antakse lilledele koos kastmisveega.

Otsi