Jäta sisu vahele

Kekkilä edasimüüjale

Kas vajate Kekkilä tootepilte või aiandusalaseid uuringuid? Siit leiate materjale edasimüüjatele.

 

Kekkilä Tootekataloog 2021

Tootekataloogist leiab infot meie muldade, väetiste, dekoratiivkatete ja kivide,

Kodu ja Aed toodete, kompostrite, kuivkäimlate ja aiaturvalisuse toodete kohta.

Lisaks sisaldab kataloog kasulikku teavet toodete kasutamisest ja müügile kaasa aitamisest.

Tutvu Kekkilä Tootekataloog 2021

Kaupluses klienditeekonna võimalused

Uuringute põhjal tehakse 80% lõplikest ostuotsustest kaupluses, olenemata sellest, et on tuldud vaid kindla toote pärast. Hästi läbimõeldud klienditeekond aitab klienti ning annab parema ostukogemuse, tõstes seeläbi müügikäivet. Win-win!

Koostasime koostöös väljapanekutele spetsialiseerunud agentuuriga konkreetsed näpunäited, kuidas aiakaupluses neid asju mõjutada.

Laadige enda jaoks kokkuvõte alla ja uurige kaupluse klienditee potentsiaali.

Loe lisa

1. Avastage koos töötajatega oma kaupluse klienditeekond “läbi kliendi silmade”.

2. Mõelge, kas sel teekonnal on inspiratsiooni ja ahvatlevaid ostupakkumisi?

3. Esitlege kasutusvalmis lahendusi: taim + muld + väetis + aksessuaarid, nt õitsvad asalead, okaspuu- ja rodomuld, väetis ja kastekannud.

4. Esitlege kasutusvalmis lahendusi: taim + muld + väetis + aksessuaarid, nt õitsvad asalead, okaspuu- ja rodomuld, väetis ja kastekannud.

Kvaliteetsed toote- ja inspiratsiooni pildid

Kekkilä tootepilte saate kergesti alla laadida meie meediapangast. Meediapangas leiduvad tootepilte on mitmes erinevas failivormingus. Lisaks tootepiltidele on pildipangas saadaval ka ilusaid ja kvaliteetseid inspiratsioonipilte.
Meie aia- ja rõdukasvatuspildid kutsuvad kindlasti esile unistusi ja unistusi taimede kasvatamisest. Neid pilte saate oma reklaamides kasutada koos Kekkilä toodetega.
Logige sisse meediapanka või tellige kasutajaõigus all olevalt lingilt.

 

Pildipank

Partii numbrid

Kõik meie toodetavad pakendid on partii numbriga nummerdatud. Mitmed kotid sisaldavad arvukalt trükitud koode, mis on seotud pakendiplasti kvaliteedi ja tootepartiiga. Pakendi ülaosas olevad koodid on seotud pakendi plastiga, mitte pakendi enda sisuga.

Partii numbri kood on kõigil meie toodetel, sealhulgas väetistel. Partii number asub koti küljel EAN-koodi lähedal ja see on tindiprinteriga tehtud numbriseeria. Partii number võimaldab meil vaadata toote valmistamisega seotud erinevat kvaliteedikontrolli teavet. Näeme näiteks seda, millal pakend toodeti ja milliseid laboratoorseid väärtusi selle tootmisetapis saadi.

Otsi