Jäta sisu vahele

Küpsiste põhimõtted

Sellel leheküljel kirjeldame

  • mis on küpsised
  • kuidas me kasutame küpsiseid
  • milliseid küpsiseid me kasutame
  • kuidas hallata küpsiste seadeid

Saate igal ajal muuta või tühistada oma nõusolekut küpsiste kasutamiseks. Lisateavet teie isikuandmete kasutamise, säilitamise ja kaitse kohta saate lugeda meie privaatsusteatest.

Teie nõusolek kehtib järgmise domeeni kohta: kekkila.ee

Hallata oma KÜPSISTE NÕUSOLEKUT

MIS ON KÜPSISED?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida kasutatakse teabe salvestamiseks. Küpsised salvestatakse teie lõppseadmesse, kui külastate veebilehte oma brauseris. Küpsised ei kahjusta teie lõppseadet ega faile ning neid ei saa kasutada viiruste levitamiseks. Küpsised aitavad meil parandada meie veebisaidi toimimist ja sisu. Need võimaldavad meil pakkuda teile paremat kasutajakogemust ja analüüsida, mis meie saidil toimib ja mida peaksime parandama. Küpsised muudavad sisu ja turunduse asjakohasemaks ja sihipärasemaks.

KUIDAS ME KASUTAME KÜPSISEID?

Meie veebisait kasutab mitmesugustel eesmärkidel esimese osapoole ja kolmanda osapoole küpsiseid. Esimese osapoole küpsised on enamasti vajalikud veebisaidi toimimiseks ja need ei kogu teie kohta mingeid isikuandmeid. Kolmanda osapoole küpsised aitavad pakkuda teile sihipärasemat reklaami, paremat kasutajakogemust ja kiiremat külastust meie veebisaidil. Kolmanda osapoole küpsised aitavad meil analüüsida, kuidas meie leheküljed toimivad ja kuidas saidil navigeerid ning kuidas me saame oma veebilehti arendada, et need vastaksid paremini sinu vajadustele.

MILLISEID KÜPSISEID ME KASUTAME?

Meie veebisaidil kasutatavad küpsised on rühmitatud järgmistesse kategooriatesse:

Vajalikud küpsised

Vajalikud küpsised on veebisaidi nõuetekohaseks toimimiseks hädavajalikud. Sellesse kategooriasse kuuluvad ainult küpsised, mis tagavad veebisaidi põhifunktsioonid ja turvaelemendid. Need küpsised ei salvesta mingeid isikuandmeid.

Analüütilised küpsised

Analüütilisi küpsiseid kasutatakse selleks, et mõista, kuidas külastajad veebisaidiga suhtlevad. Need küpsised aitavad anda teavet külastajate arvu, põrgatuse määra, liikluse allika jne kohta.

Funktsionaalne

Funktsionaalsed küpsised aitavad täita teatud funktsioone, näiteks jagada veebisaidi sisu sotsiaalmeedia platvormidel, koguda tagasisidet ja muid kolmanda osapoole funktsioone.

Turundus/reklaam

Reklaamiküpsiseid kasutatakse selleks, et pakkuda külastajatele asjakohaseid reklaame ja turunduskampaaniaid. Need küpsised jälgivad külastajate liikumist veebisaitidel ja koguvad teavet, et pakkuda kohandatud reklaame.

Sooritus

Soorituslikke küpsiseid kasutatakse veebilehekülje tulemuslikkuse võtmenäitajate analüüsiks ja mõistmiseks, mis võimaldavad pakkuda paremat kasutajakogemust.

KUIDAS HALLATA OMA KÜPSISTE SEADEID?

Saate hallata oma küpsiste seadeid, vajutades nuppu Minu küpsiste seadete haldamine, mis avab hüpikakna, kus saate soovitud küpsiste kategooriad lubada või keelata. Samuti saate muuta oma küpsiste seadistusi või tühistada oma nõusoleku täielikult sirvimise ajal.

Otsi