Jäta sisu vahele
Dekoratiivkivid ja katted

Dekoratiivkivi Must Diabaas

Kekkilä Koristekivi Musta diabaasi kosteana

Kekkilä Dekoratiivkivid Must Diabaas on looduslikud kivid istutusalade viimistluseks, ehitiste seinte äärde, veesimadele ja pindjuursete taimede katteks.

Looduslikku tooni kattekivi

Kivid hõlbustavad taimede hooldust

Kaunis aed ilma vaevata

Toode on saadaval hästivarustatud aiakauplustes.

Pakendi suurus

25 kg

Kiri tera suurus

8–12 mm

EAN

6433000100724

Tootekood

31056

Kekkilä Koristekivi Musta diabaasi kosteana

Kekkilä Dekoratiivkivid Must Diabaas on looduslikud kivid, mis sobivad suurepäraselt mitmekülgseks kasutamiseks aias. Lisaks viimistlemisele hõlbustab kivide kasutamine taimede hooldust, kuna kattekiht aitab säilitada niiskust ja vältida umbrohu kasvu. Väikesed kivid sobivad näiteks suuremate looduskivide, kiviplaatide või puude juurde. Väikestes aedades on kivi arvestatav alternatiiv traditsioonilisele muruplatsile.

Tume kivi sobib paljude taimedega, eriti kaunis tulemus jääb valgeõieliste taimedega. Musta ja valget kivi ühendades saab aeda luua selgepiirilisi kujundeid.

Tera suurus 8-12 mm.

Musta dekoratiivkivi alla tuleks paigutada geotekstiil, et kivi mulla peal värvi ei vahetaks. Prahi saab kivikatte pealt kätte kergelt rehitsedes. Külmakartlikel ja pindjuursetel taimedel on kevaditi päikese käes soojenevast kivipurust kasu. Kui soovite kividele anda pikemaajalist läiget, võite sellele pihustada toataimede leheläiget või muud õlipõhjalist aerosooli.

25 kg kotist jätkub u 1 m2 katmiseks, kui kihi paksus on 3 cm.

  • 25 kg

    1 m2 alale / kuni 3cm paksuselt

Otsi