Jäta sisu vahele
Dekoratiivkivid ja katted

Dekoratiivkivi Punane Graniit

Kekkilä Koristekivi Punainen graniitti kuivana Kekkilä Koristekivi Punainen graniitti kosteana Kekkilä Koristekivi Punainen graniitti käytössä

Kekkilä Dekoratiivkivid Punane Graniit on looduslikud kivid istutusalade viimistluseks, ehitiste seinte äärde, veesimadele ja pindjuursete taimede katteks.

Looduslikku tooni kattekivi

Kivid hõlbustavad taimede hooldust

Kaunis aed ilma vaevata

Toode on saadaval hästivarustatud aiakauplustes.

Pakendi suurus

25 kg

Kivi suurus

8–12 mm

EAN

6433000100700

Tootekood

31054

Kekkilä Koristekivi Punainen graniitti kuivana Kekkilä Koristekivi Punainen graniitti kosteana Kekkilä Koristekivi Punainen graniitti käytössä

Kekkilä Dekoratiivkivid Punane Graniit on looduslikud kivid, mis sobivad suurepäraselt  mitmekülgseks kasutamiseks aias. Lisaks viimistlemisele hõlbustab kivide kasutamine taimede hooldust, kuna kattekiht aitab säilitada niiskust ja vältida umbrohu kasvu. Väikesed kivid sobivad näiteks suuremate looduskivide, kiviplaatide või puude juurde. Väikestes aedades on kivi arvestatav alternatiiv traditsioonilisele muruplatsile.

Punakashall toon sobib eriti hästi rohelise põhitaimestiku või punaste/hallide lehtedega taimedele nagu näiteks mägimännid, kivirikulised, hostad ja kirjud kadakad.

Tera suurus 8-12 mm.

Punase dekoratiivkivi alla tuleks paigutada geotekstiil, et kivi mulla peal värvi ei vahetaks. Prahi saab kivikatte pealt kätte kergelt rehitsedes. Külmakartlikel ja pindjuursetel taimedel on kevaditi päikese käes soojenevast kivipurust kasu. Kui soovite kividele anda pikemaajalist läiget, võite sellele pihustada toataimede leheläiget või muud õlipõhjalist aerosooli.

25 kg kotist jätkub u 1 m2 katmiseks, kui kihi paksus on 3 cm.

  • 25kg

    1 m2 alale / kuni 3cm paksuselt

Otsi