Jäta sisu vahele
Dekoratiivkivid ja katted

Dekoratiivkivi Valge Gabro

Kekkilä Koristekivi Valkoinen gabro kuivana Kekkilä Koristekivi Valkoinen gabro kosteana Kekkilä Koristekivi Valkoinen gabro käytössä
Kekkilä Dekoratiivkivid Valge Gabro on looduslikud kivid istutusalade viimistluseks, ehitiste seinte äärde, veesimadele ja pindjuursete taimede katteks.

Looduslikku tooni kattekivi

Kivid hõlbustavad taimede hooldust

Kaunis aed ilma vaevata

Toode on saadaval hästivarustatud aiakauplustes.

Pakendi suurus

25 kg

Kivi suurus

8–12 mm

EAN

6433000100717

Tootekood

31055

Kekkilä Koristekivi Valkoinen gabro kuivana Kekkilä Koristekivi Valkoinen gabro kosteana Kekkilä Koristekivi Valkoinen gabro käytössä

Kekkilä Dekoratiivkivid Valge Gabro on looduslikud kivid, mis sobivad suurepäraselt mitmekülgseks kasutamiseks aias. Lisaks viimistlemisele hõlbustab kivide kasutamine taimede hooldust, kuna kattekiht aitab säilitada niiskust ja vältida umbrohu kasvu. Väikesed kivid sobivad näiteks suuremate looduskivide, kiviplaatide või puude juurde. Väikestes aedades on kivi arvestatav alternatiiv traditsioonilisele muruplatsile.

Valge toon sobib eriti hästi moodsasse ja stiilipuhtasse aeda. Tuleb esile okastaimede ja kõrrelistega ning tumedates pottides. Jaapani aias sümboliseerib valge kivi vett ning sellest saab loodusliku välimusega ojakese luua ka Eesti jaapanipärastesse aedadesse.

Tera suurus 8-12 mm.

Valge dekoratiivkivi alla tuleks paigutada geotekstiil, et kivi mulla peal värvi ei vahetaks. Prahi saab kivikatte pealt kätte kergelt rehitsedes. Külmakartlikel ja pindjuursetel taimedel on kevaditi päikese käes soojenevast kivipurust kasu. Kui soovite kividele anda pikemaajalist läiget, võite sellele pihustada toataimede leheläiget või muud õlipõhjalist aerosooli.

25 kg kotist jätkub u 1 m2 katmiseks, kui kihi paksus on 3 cm.

  • 25 kg

    1 m2 alale / kuni 3cm paksuselt

Otsi