Jäta sisu vahele
Dekoratiivkivid ja katted

Dekoratiivmultš Antiikpunane

Kekkilä Koristekate Antiikinpunainen 45 L Kekkilä Koristekate Antiikinpunainen näyte Kekkilä Koristekate Antiikinpunainen käytössä

Antiikpunane Dekoratiivmultš on looduslike, ilmastikutingimustele vastupidavate värvidega värvitud hakkpuit.

Pärsib umbrohtu ja vähendab kastmisvajadust

Hooldatud aed ilma vaevata

Looduslike ja ilmastikukindlate värvidega

Toode on saadaval hästivarustatud aiakauplustes.

Pakend

45 L

EAN

6433000100908

Tootekood

31104

Kekkilä Koristekate Antiikinpunainen 45 L Kekkilä Koristekate Antiikinpunainen näyte Kekkilä Koristekate Antiikinpunainen käytössä

Dekoratiivmultši abil saate aeda lisada uusi värvilaike. Naturaalsed toonid sobivad looduslike materjalidega, erinevate taimetüüpide ühendamiseks ja puude ümber. Sobib istutusalade mulla ja puude ümbruse katmiseks, samuti aia taimedeta alade, teeradade, mänguväljakute ja köögiviljaaia pinnakattematerjaliks.

Dekoratiivmultši punasele savile sarnane toon rõhutab eriti kollakasroheliste ja tumedate lehtedega taimi, kuid ka puitpindade ja ehitiste sooje värvitoone. Sobib punastest tellistest ehitiste juurde ja meenutab kõigile tuntud punamulla värvi.

Tootekirjeldus

Tooraine: hakkepuit

Fraktsioon: 7-50 mm

Värvitud looduslike värvidega (raudoksiidiga)

Dekoratiivmultš aitab hoida niiskust ja vähendab seeläbi kastmisvajadust. Takistab umbrohuseemnete idanemist ja kaitseb maad nii kuiva kui ka vihmase ilmaga.

Multšikihi all tuleb kasutada geotekstiili ainult juhul, kui mullas leidub mitmeaastaste umbrohtude seemneid. Dekoratiivmultši võib kasutada ka Puukooremultši kihiga kaetud pinna viimistlemiseks. Dekoratiivmultši kihi soovitatav paksus on 3–7 cm.

Multšil võib lasta kõduneda. Selle võib ka hiljem kompostida. Multš on värvitud looduslike raudoksiididega ja see on keskkonnale täiesti ohutu. Värv peab vahelduvatele ilmadele hästi vastu.

  • 45 L

    1 m2 katmiseks / 5 cm paksuselt

Otsi