Katted

Antiikpunane Dekoratiivmultš

  • Annab aiale kerge vaevaga viimase lihvi
  • Ühest kotist jätkub 1 m2 suurusele alale
  • Vähendab kastmisvajadust

Antiikpunane Dekoratiivmultš on looduslike värvidega värvitud hakkpuit, mille tükid on 7–50 mm suurused. Punane värv rõhutab mitmesuguste taimede, puitpindade ja ehitiste sooje värvitoone.

  • Pakend

    45 L

Kirjeldus

Dekoratiivmultši abil saate lisada aeda uusi värvilaike. See sobib istutusalade mulla ja puude ümbruse katmiseks; samuti õue taimedeta alade, teeradade, mänguväljakute ja köögiviljaaia pinnakattematerjaliks.

Antiikpunane Dekoratiivmultši punane toon sobib hästi kokku näiteks taimedega, millel on kollakasrohelised või punased lehed. See sobib punastest tellistest ehitiste juurde ja meenutab kõigile tuntud punamulla värvi.

Nagu teisedki pinnakatted, aitab Dekoratiivmultš hoida niiskust ja vähendab seeläbi kastmisvajadust. See kaitseb maad nii kuiva kui ka vihmase ilmaga. Dekoratiivmultš takistab umbrohuseemnete idanemist. Multšikihi all tuleb kasutada geotekstiili ainult juhul, kui mullas leidub mitmeaastaste umbrohtude seemneid. Dekoratiivmultši võib kasutada ka Puukooremultši kihiga kaetud pinna viimistlemiseks. Dekoratiivmultši kihi soovitatav paksus on 3–7 cm.

Multšil võib lasta kõduneda. Selle võib ka hiljem kompostida. Multš on värvitud looduslike raudoksiididega ja see on keskkonnale täiesti ohutu. Värv peab meie vahelduvatele ilmadele hästi vastu.

Tootekirjeldus

Tooraine: hakkepuit

Fraktsioon: 7-50 mm

Värvitud looduslike värvidega

Kasutusjuhend

  • 1 m2 katmiseks 5 cm paksuselt

Which country site would you like to visit?