Jäta sisu vahele
Dekoratiivkivid ja katted

Dekoratiivmultš Piinia

Dekoratiivmultš Piinia on kvaliteetne piinia männi koorekate, mis on mõeldud aia viimistlemiseks ja detailide rõhutamiseks. Kaunis punakaspruun Piinia dekoratiivmultš sobib ideaalselt istutusaladele, aia viimistlemiseks ja lillepottide kaunistamiseks. Fraktsioon 20-40 mm.

Ilusad ümarad punakaspruunid kooretükid

Istutusaladele ja lillepoti dekoratiivkatteks

Kvaliteetne, ei sisalda puidu tükke

Toode on saadaval hästivarustatud aiakauplustes.

Pakend

35 L

Fraktsioon

20 - 40 mm

EAN

6433000101936

Tootekood

31107

Dekoratiivmultš Piinia sisaldab punakaspruune kooretükke suurusega 20-40 mm. Ainulaadse kvaliteetse väljanägemisega, puhas, tolmu- ning oksatükivaba.

Ühest kotist piisab umbes 0,5-1 m2 pindalale.

Tootekirjeldus

Tooraine: piiniamänni koor

Suurus: 20-40 mm

Päritoluriik: Prantsusmaa

Dekoratiivmultš annab istutuspindadele ning ehitiste seinaäärtele hoolitsetud ja puhta ilme. Terviklikud kattepinnad toovad aia vorme ja taimi paremini esile kui paljas mullapind. Katteäärised sobitavad ehitisi ja rajatisi, näiteks sillutisi ja terrasse, loomupäraselt ümbritseva aiaga.

Miks kasutatakse multše?

Dekoratiivmultši kasutamine lihtsustab aia hooldamist, sest rohimis- ja kastmisvajadus väheneb. Multšialune maa püsib kuni pinnani poorse ja niiskena, nii et taimed saavad juured kogu mullakihi ulatuses laiali ajada.

Ajaga kõduneva Dekoratiivmultši kihi all tuleb kasutada geotekstiili ainult juhul, kui mullas leidub mitmeaastaseid umbrohtusid.

 

  • 35 L

    0,5-1 m2 alale

Otsi