Katted

Dekoratiivmultš Piinia

 • Ilusad ümarad punakaspruunid kooretükid
 • Istutusaladele ja lillepoti dekoratiivkatteks
 • Kvaliteetne, ei sisalda puidu tükke

Dekoratiivmultš Piinia on kvaliteetne piinia männi koorekate, mis on mõeldud aia viimistlemiseks ja detailide rõhutamiseks. Kaunis punakaspruun Piinia dekoratiivmultš sobib ideaalselt istutusaladele, aia viimistlemiseks ja lillepottide kaunistamiseks. Fraktsioon 20-40 mm.

 • Pakend

  35 L

 • Fraktsioon

  20 - 40 mm

Kirjeldus

Dekoratiivmultš Piinia sisaldab punakaspruune kooretükke suurusega 20-40 mm. Ainulaadse kvaliteetse väljanägemisega, puhas, tolmu- ning oksatükivaba.

Ühest kotist piisab umbes 0,5-1 m2 pindalale.

Kvaliteetse puukoore päritoluriik on Prantsusmaa.

Tootekirjeldus

Tooraine: piiniamänni koor

Suurus: 20-40 mm

Kasutamine

Dekoratiivmultš annab istutuspindadele ning ehitiste seinaäärtele hoolitsetud ja puhta ilme. Terviklikud kattepinnad toovad aia vorme ja taimi paremini esile kui paljas mullapind. Katteäärised sobitavad ehitisi ja rajatisi, näiteks sillutisi ja terrasse loomupäraselt ümbritseva aiaga.

Miks kasutatakse multše?

Dekoratiivmultši kasutamine lihtsustab aia hooldamist, sest rohimis- ja kastmisvajadus väheneb. Multšialune maa püsib kuni pinnani poorse ja niiskena, nii et taimed saavad juured kogu mullakihi ulatuses laiali ajada.

Ajaga kõduneva Dekoratiivmultši kihi all tuleb kasutada geotekstiili ainult juhul, kui mullas leidub mitmeaastaseid umbrohtusid.

 

Kasutusjuhend

 • 35 L
  Ühest kotist piisab u 0,5-1 m2 alale

Which country site would you like to visit?