Katted

Süsimust Dekoratiivmultš

  • Annab aiale kerge vaevaga viimase lihvi
  • Ühest kotist jätkub 1 m2 suurusele alale
  • Vähendab kastmisvajadust

Süsimust Dekoratiivmultš on looduslike värvidega värvitud hakkpuit, mille tükid on 7–50 mm suurused. Stiilne must värv sobib ilusti kokku mitmesuguste taimede, puitpindade ja teiste looduslike materjalidega.

  • Pakend

    45 L

Kirjeldus

Dekoratiivmultši abil saate lisada aeda uusi värvilaike. See sobib istutusalade mulla ja puude ümbruse katmiseks; samuti õue taimedeta alade, teeradade, mänguväljakute ja köögiviljaaia pinnakattematerjaliks.

Süsimust Dekoratiivmultš sobib hästi kokku näiteks mitmete okaspuude ja hõbedaleheliste või valgeõieliste taimedega.

Nagu teisedki pinnakatted, aitab Dekoratiivmultš hoida niiskust ja vähendab seeläbi kastmisvajadust. See kaitseb maad nii kuiva kui ka vihmase ilmaga. Dekoratiivmultš takistab umbrohuseemnete idanemist. Multšikihi all tuleb kasutada geotekstiili ainult juhul, kui mullas leidub mitmeaastaste umbrohtude seemneid. Dekoratiivmultši võib kasutada ka Puukooremultši kihiga kaetud pinna viimistlemiseks. Dekoratiivmultši kihi soovitatav paksus on 3–7 cm.

Multšil võib lasta kõduneda. Selle võib ka hiljem kompostida. Multš on värvitud looduslike raudoksiididega ja see on keskkonnale täiesti ohutu. Värv peab meie vahelduvatele ilmadele hästi vastu.

Tootekirjeldus

Tooraine: hakkepuit

Fraktsioon: 7-50 mm

Värvitud looduslike värvidega

Kasutusjuhend

  • 1 m2 katmiseks 5 cm paksuselt

Which country site would you like to visit?