Jäta sisu vahele
Dekoratiivkivid ja katted

Istutusmultš

Kekkilä Istutusmultš on uudne taimede toitumist parandav multš istutusaladele, lillepeenardele ja püsikutele. Kergelt lagunenud puukoorele lisaks sisaldab Istutusmultš lupja ning rikkalikult Kekkilä Start Grow™ väetist.

Hõlbustab hooldust – takistab umbrohtude idanemist

Parandab kasvu – toitained istutatud taimedele

Vähendab vee aurustumist

Arvuta mulla kogus

Toode on saadaval hästivarustatud aiakauplustes.

Pakend

45 L

EAN

6433000344432

Tootekood

34443

Kekkilä Istutusmultš on taimede toitumist parandav multš istutusaladele, lillepeenardele ja püsikutele. Kergelt lagunenud puukoorele lisaks sisaldab Istutusmultš lupja ning rikkalikult Kekkilä Start Grow™ väetist.

Istutusmultši kasutatakse istutamisel maapinna katmiseks, et kaasa aidata taimede kasvamisele, takistada umbrohuseemnete idanemist ja säilitada pinnase ühtlast niiskust. Kekkilä Istutusmultš vähendab vee aurustumist maapinnalt ja parandab pinnase veeläbilaskevõimet.

Multš ühtlustab ööpäevast temperatuuri kõikumist ning taimede jaoks kujuneb soodne mikrokliima. Multšiga katmine annab istutusalale kiiresti ja lihtsalt viimistletud ning korras välimuse. Multšil võib lasta kõduneda kohapeal.

Tootekirjeldus

Tüübinimetus Multšimaterjal

Tooraine: kõdunenud puukoor ja hele turvas.

Lisatud ained: 2 kg/m3 Mg- sisaldusega lubjakivipulber, 1 kg/m3 Kekkilä StartGrowTM väetis (NPK 15-10-16 + mikroelemendid), 1 kg/m3 karbamiid

Juhtivus 40 mS/m

pH 6,5

Tüki suurus 0–50 mm

Kaevake istutusala taimedele vajaliku sügavusega. Eemaldage pinnasest hoolikalt mitmeaastaste umbrohtude juured. Lisage põhjale piisavalt uut mulda ja segage see hästi läbi sealse pinnasega. Tihendage mulda kergelt vajutades. Kaevake istutusaugud ja istutage taimed.

Laotage Kekkilä Istutusmultš ühtlaselt, 3-7 cm paksuse kihina mulla peale.

Põõsaste ja püsikute juurtele ning puutüvede alaosale tuleb Istutusmultši laotada ainult õhuke kiht.

  • 45 L

    1 m2 3 cm paksuse kihina (soovitav 3–7 cm)

Avainlippu

Otsi