Jäta sisu vahele
Kuivkäimlad

Käimlakompostilisand

Kekkilä Huussikompostoija käytössä

Käimlakompostilisand on kauakestev mineraalainesegu, mis kiirendab käimlajäätmete komposteerumist. Selle koostis põhineb patenditud, profikompostimises kasutataval tootel.

Patenditud koostis

Vähendab ebameeldivat lõhna

Kiirendab komposteerumist

Toode on saadaval hästivarustatud aiakauplustes.

Pakend

3 kg

EAN

6433000630504

Tootekood

33372

Kekkilä Huussikompostoija käytössä

Käimlakompostilisand on kauakestev mineraalainesegu, mida on lihtne kasutada ja mis kiirendab käimlajäätmete komposteerumist. Selle koostis põhineb patenditud, profikompostimises kasutataval tootel.

See sobib kõikidesse kompost- ja välikäimlatesse. Korrapärasel kasutamisel tõstab see temperatuuri käimlajäätmeid lagundavate mikroorganismide jaoks meelepärasele tasemele ning kiirendab komposti hügieniseerumist ja küpsemist.

Käimlakompostilisand parandab komposti struktuuri ja vähendab ebameeldivat lõhna. Sellisel viisil valmivat komposti saab kiiremini järelkompostida. Käimlakompostilisand sobib kõikide väli-, kuiv- ja kompostkäimlate jäätmete kompostimiseks.

Tootekirjeldus

Tüübinimetus: kompostimispreparaat

Toorained: silikaatlubi, sidrunhape, raudsulfaat, mikroelemendid

Põhitoitained (mg/kg/dw): lämmastik (N) 0,3 %, fosfor (P) 1,0 %, kaalium (K) 0,22 %. Toksilised metallid (mg/kg/dw): arseen (As) 3,0; elavhõbe (Hg) 0,02; kaadmium (Cd) <0,5; kroom (Cr) 25; vask (Cu) 120; plii (Pb) 9; nikkel (Ni) 12; tsink (Zn) 170

Niiskusesisaldus: umbes 11 %

Puistake Käimlakompostilisandit käimlasse iga kasutuskorra järel. Kasutage seda koos puisteaine, näiteks Kekkilä Käimlaturbaga.

Doseerimine: lisage käimlajäätmetele umbes 0,5% jäätmete kogusest, nt supilusikatäis Käimlakompostilisandit iga kasutuskorra kohta.

Vajaduse korral, nt seoses käimla eriti sagedase kasutamisega, võite kogust suurendada, kuid mitte rohkem kui nelja lusikatäieni.

  • Käimlajäätmete kompostimiseks

Otsi