Jäta sisu vahele
Aia turvalisus

Kergkruus Libedusetõrjeks

Kekkilä Hiekoitus- ja puutarhamurske Kekkilä Hiekoitus- ja puutarhamurske puutarhaan Kekkilä Hiekoitus- ja puutarhamurske hiekoitukseen

Väga kerge ja kauakestev purustatud Kergkruus Libedusetõrjeks on ette nähtud hoovide ja käiguteede libeduse tõrjeks. Tänu kergusele on kruusa lihtne käsitseda ja laotada. Mulla hulka segatud kruus lisab sellele õhulisust ja parandab seeläbi taimede juurdumist.

Väga kerge ja lihtne laotada

Jääb alati jää pinnale

Sobib ka mulla hõrendamiseks

Toode on saadaval hästivarustatud aiakauplustes.

Pakendid

10 L / 25 L

EAN

10 L - 6433000159302, 25 L - 6433000159265

Tootekood

10 L - 31677, 25 L - 31675

Kekkilä Hiekoitus- ja puutarhamurske Kekkilä Hiekoitus- ja puutarhamurske puutarhaan Kekkilä Hiekoitus- ja puutarhamurske hiekoitukseen

Kergkruus Libedusetõrjeks on loodustoode, mis on valmistatud spetsiaalsel savipõletusmeetodil ja purustatud nii, et see nö pidurdaks võimalikult hästi. Kerge laotada ja jääb hästi püsima ka õhukeselt laotamise korral.

Liivatamine

Kergkruus Libedusetõrjeks laotatakse ühtlaselt libedale pinnale, nt käigu- või kõnniteele või treppidele. Veest kergem kruus ei vaju jää alla, vaid jääb pinnale ka juhul, kui päeva jooksul sulanud vesi uuesti külmub. See vähendab vajadust liivatamise järele.

Kevadel, kui maapind on kuivanud, võib kruusa pühkida istutusaladele või kasutada ära muru mullaparandusainena.

Aiatööd

Kui soovitakse kasvusubstraati hõrendada ja selle struktuuri parandada, segatakse kergkruus mulla hulka. Kruus muudab kasvusubstraadi õhulisemaks ja parandab selle vee läbilaskmisvõimet, soodustades niiviisi taimede juurdumist. Näiteks paljudele kiviktaimla ja teistele kuivapoolset pinnast vajavatele taimedele saadakse sobivamad tingimused, kui uue mulla hulka segatakse kruusa ja aluspinnast. Üldiselt on segamisvahekord 1 osa kruusa ja 2 osa mulda.

Kergkruus Libedusetõrjeks sobib ka istutusalade ja -kastide kasvusubstraadi hõrendamiseks. Kiht kruusa istutuskasti põhjas toimib drenaažina ning tagab hapniku jõudmise juurestikuni.

  • 10 L

    32 m2 liivatamiseks

  • 25 L

    100 m2 liivatamiseks

Otsi