Jäta sisu vahele
Mullad

Looduslik Kasvukott

Kekkilä Looduslik Kasvukott on lihtne ja kasutusvalmis kasvusubstraat kõigile taimedele. Taimed istutatakse otse pakendisse.

Kasutusvalmis – istuta vaid taimed

Sobib rõdule ja kasvuhoonesse

Väeta taimi 1-2 korda nädalas kogu suve jooksul

Toode on saadaval hästivarustatud aiakauplustes.

Pakend

40 L

EAN

6433000346146

Tootekood

34614

Kekkilä Looduslik Kasvukott on lihtne ja kasutusvalmis kasvusubstraat kõigile taimedele. See sobib suurepäraselt näiteks tomatite, ürtide, salatite ja muude köögiviljade kasvatamiseks rõdul, terrassil ja kasvuhoones. Taimed istutatakse otse pakendisse.

Mulla sisse segatud kasvusammal parandab õhulisust ja suurendab veemahutavust, pikendades kastmisintervalli. Parimaid kasvutingimusi ja saagikust silmas pidades sisaldab muld juurdumist kiirendavat ja toitainete vabanemist soodustavat huumusühendit Kekkilä Juurejõud™.

Kasvukott on väetatud loodusliku taimse väetisega Kekkilä OrganicGrow™.

Ei sisalda loomseid koostisosi.

Tootekirjeldus

Toorained: Erinevad turbaliigid ning sammal

Lisatud ained: 5 kg/m3 Mg-sisaldusega lubjakivipulber, 4 kg/m3 Kekkilä OrganicGrow™ (5-1-7 + mikroelemendid), Huumusühend Kekkilä Juurejõud™

Jämedus: Keskmise jämedusega, turba fraktsioon < 25

Juhtivus: 20 mS/m

pH: 6,2

Lämmastik (N): Vesilahustuv 400 mg/kg ka

Fosfor (P): Lahustuv 200 mg/kg ka

Kaalium (K): Laustuv 500 mg/kg ka

Niiskus: 60 %

Orgaaniline aines: 90 %

Vali Kasvukoti jaoks päikeseline ja tuulekindel koht, kus taimed saavad areneda. Pööra koti valge pool üles. Lõika koti mõlemale küljele märgitud kohtadesse augud, et liigne vesi saaks vajadusel välja imbuda.

Istutamine:

Lõika koti peale märgitud kohtadesse istutusaugud. Kasta kotti kergelt. Istuta taimed läbi istutusavade otse pakendisse. Pigista mulda seemikute juurest ja pärast istutamist kasta kergelt.

Külvamine:

Lõika seemnete jaoks augud märgitud kohtadest koti valgele küljele või soovitud kohtadesse. Kasta kotti kergelt. Külva aukudesse salatit, tilli, redist või suvelilli. Kata külvid õhukese mullakihiga. Pärast külvi pihusta kergelt.

Väetamine:

Kasvukott on põhiväetatud ja taimed vajavad lisaväetamist paar nädalat pärast istutamist. Lisaväetisena võib lisada Kasvukotti Kekkilä Kanasõnnikut enne istutamist. Lõika märgitud kohtadesse augud ja lisa umbes 4 spl Kekkilä Kanasõnnikut igasse auku. Teise võimalusena võib väetada kastmisvette segatavate Kekkilä Taimeväetise või Kastmisväetisega kogu kasvuperioodi vältel. Väetamine annab taimedele elujõudu ning muudab saagi rikkalikuks ja maitsvaks.

Kastmine:

Esmalt kasta seemikud istutusaukudes. Kui istikud on juurdunud, kasta läbi kastmisaukude.

Sügisel pärast saagikoristust võib koti sisu kasutada mullaparandajana aias või kompostis.

  • Põõsastomat, paprika, tšilli

    3 taime

  • Salat, ürdid, suvelilled

    6 - 12 taime

  • Maasikas

    4 taime

Mahe
Kasviperäinen
Juurivoima

Otsi