Taimekasvatus naaseb linna

Oma toidu kasvatamiseks pole vaja maad omada. Istutuspottide ja kasvatuskastide abil saab hõlpsalt luua omaenda köögiviljaaia.

Ühest maast

Lilli ja salatit saab kasvatada ka siis, kui te ei oma maad. Saate oma aia ehitada rõdule, korteriühistu õuele ja miks mitte ka katusele. Valgusküllane ja rahulik katuseaed on parima oaas koos tegemiseks ja lõõgastumiseks.

Kogukonna aiakultuuri populaarsus kasvab ja linnatalunik võib olla igaüks meist. Aia saab väikesemahuliselt üles seada nii büroohoone kui ka elamu katusele.

Kogukonna aiad koondavad inimesi ja loovad naabruskonnas ja ümbritsevas ühiskonnas sotsiaalseid võrgustikke.

Paljudes kohtades on lisaks põlluaedadele linnaaednikud võtnud kasutusele igavad ja hüljatud talud ning ehitanud sinna viljakastid. Projekte on palju ja need kõik loovad ühise ruumi uue taseme. Kogukonna aiad koondavad inimesi ja loovad naabruskonnas ja ümbritsevas ühiskonnas sotsiaalseid võrgustikke. Koos taimehoolduse kasuliku jõuga lisavad need meie elule tähtsust.

Kasvatuskottide ja istutuspottide abil saate põllumajandust nautida isegi siis, kui teil pole oma aeda.
Kasvatuskastidesse mahub väga erinevaid taimi.

Söödav ja ilus

Potipõllunduse on stiil vaba. Suvelilled, ürdid ning ka samas potis olevad tomatid ja tšillid sobivad väikese aia istutusfilosoofiaks.

Üha enam pööratakse tähelepanu aroomidele ja maitsetele ning söödavaid lilli on lihtne kasvatada näiteks salatite ja kaunistuste jaoks.

Suvelilled, ürdid ning isegi samas potis olevad tomatid ja tšillid sobivad väikese talu istutusfilosoofiaks.

Stiili osas pole vaja kompromisse teha: väikese kujunduse, värvide, kontrastide ja kõrguse erinevustega on palju võimalik saavutada, nii et taimed rõhutavad üksteist ja tunnevad end mugavalt. Pidevalt muutuvaid kombinatsioone on ilus vaadata.

Ühes potis saate kasvatada tomateid, ürte ja suvelilli.
Suurte kasvatuskastidega saab ühise köögiviljaaia luua näiteks korteriühistu õuele.

Maitsetaimed

Nõudlus värskete ürtide kasutamisel kasvab. Värsked ürdid on teie toidule ilus ja maitsev lisand. Paljusid ürte saab aastaringselt kasvatada, kui valgust on piisavalt. Varakevadel saab maitsetaimi köögist rõdule uutesse pottidesse ja kasvatuskastidesse üle viia.

Kõik meie meeled armastavad ürte ja söödavaid lilli. Maitsetaimede lisamine kasvatuskastidesse ja pottidesse annab kauni lõhnava istutuse.

Maitsetaimi saab kasvatada ükskõik millises anumas: kasvatuskarpides, pottides ja erinevates amplites. Või rajage ürdiaed isegi väikesesse hoovi. Taaskasutatavad nõud, nagu potid või karbid, kruusid või kausid, annavad linna rõdu ilme, kus kaunistusi ei pea võtma tõsiselt. Järgmisel aastal on teine ​​suvi!

Ürtide lisamine istutusel toob võluva lõhna.

Which country site would you like to visit?