Erimuld Püsikutele ja Roosidele

Erimuld Püsikutele ja Roosidele on kvaliteetne muld püsikute, rooside ja teiste toitainerikast kasvupinnast eelistavate taimede istutamiseks ja uute istutusalade rajamiseks.

 • Mitmeaastastele taimedele
 • Lisatud huumuseühend tugevdab juuri
 • Mitmekülgne väetamine tagab rikkaliku õitsemise
 • Pakend

  40 l

 • Erimuld Püsikutele ja Roosidele on kasutusvalmis ja sobib sellisel kujul kasvusubstraadiks. Uute istutusalade rajamisel võib lisada erimullale olenevalt pinnase liigist 1/2–1/3 osa aluspinnast.

  Mulla koostisesse kuuluvad kasutusotstarbest lähtudes valitud parimad turbasordid ja puhas valmis kompost. Mulla struktuuri aitavad hoida sellised komponendid nagu näiteks kõdunenud puukoor. Niiskuse sidumise võimet parandab muu hulgas peen saviliiv.
  Turba tõttu võib mullasegu sisaldada vähesel määral kõdunemata looduslikke kiude, nagu tuppvillpeasid ja väikseid puiduosakesi. Jämedateraline koostis muudab mulla õhulisemaks.

  Erimuld Püsikutele ja Roosidele sisaldab palju lupja. Seda on väetatud rikkalikult kaaliumi (K) ja fosforit (P), kuid mõõdukalt lämmastikku (N) sisaldava väetisega. Mullale on lisatud huumuseühendit, mis parandab juurdumist ja juurte kasvu.

 • Mulla kulu uue istandiku rajamiseks

  Väiksed püsikud: mullakihi paksus 20 cm ehk 3–5 kotti / 1 m2
  Keskmise suurusega püsikud: mullakihi paksus 40 cm ehk 4–8 kotti / 1 m2
  Suured püsikud: mullakihi paksus 50–60 cm ehk 6–10 kotti / 1 m2
  Rühmaroosid: mullakihi paksus 50–60 cm ehk 6–10 kotti / 1 m2
  Põõsasroosid: mullakihi paksus 50 cm ehk 1 kott põõsa kohta

Sarnased tooted

  Which country site would you like to visit?