Jäta sisu vahele
Väetised

Kanasõnnik

Kekkilä Kanankakka käytössä

Kekkilä Kanasõnnik on ehtne looduslik väetis, mis paneb kõik koduaia taimed jõudsalt kasvama ja rikkalikult õitsema. Kekkilä Kanasõnnik on valmistatud GMO-vaba söödaga kasvavate kanade jääkproduktist. Kannasõnnik on hoolikalt kompostitud, kuivatatud ja granuleeritud.

Teraline üldväetis

Kvaliteetne ja vähelõhnav

Kogu aia looduslik kasvujõud

Toode on saadaval hästivarustatud aiakauplustes.

Pakendid

1 L / 6 L / 20 L

NPK

3-1-3

Tootekood

1 L - 31682, 6 L - 61683, 20 L - 31685

Kekkilä Kanankakka käytössä

Kanasõnnik on looduslik toitesegu, mis sobib kasutamiseks koduaednikule, kes soovib saada saaki ja nautida õitsvat aeda, kuid säästa samas loodust ja parandada aias valitsevaid tingimusi. Kanasõnnik on hoolikalt kompostitud, kuivatatud ja granuleeritud. Ei määri.

Kekkilä Kanasõnnik on valmistatud GMO-vaba söödaga kasvavate kanade jääkproduktist.

Kanade toitumises on oluline soja, sageli GMO-soja. Seda on muudetud nii, et suurema saagikuse saavutamiseks taluvad sojaoad herbitsiidi glüfosaati. Kui GMO-sojat kasutatakse kanade söödana, jätab see kanade sõnnikusse glüfosaadi ehk herbitsiidi jäägid. Seda tüüpi kanasõnnikut väetisena kasutades võib taimede normaalne kasv nendes sisalduva glüfosaadi tõttu nõrgeneda. Kekkilä Kanasõnnik pärineb kodukanadelt, kes pole GMO-sööta söönud. Sama toodet müüakse ka professionaalsetele taimekasvatajatele.

Kanasõnnik sobib kogu aia suviseks väetamiseks. Eriti hästi annab see jõudu näiteks kiire kasvuga suvelilledele. Kanasõnnikut võib segada terve suve toitainevajaduse rahuldamiseks kasvusubstraadi hulka nii kasvuhoones kui ka rõdul. Väetises sisalduvad looduslikud toitained vabanevad ühtlaselt taimedele kasutamiseks.

Sobib ka kompostimiskastis väiksema toitainesisaldusega aiajäätmete hulka segamiseks, et nende komposteerumist kiirendada.

Saadaval eri suuruses pakendeid erinevate aedade tarbeks. Ühest liitrist kanasõnnikust jagub suvelillede ja toataimede hooldusväetamiseks. Suurematest pakenditest piisab kogu aia kevadiseks ja suviseks väetamiseks.

Tootekirjeldus

Tüüp: orgaaniline loomne väetis, NPK 3-1-3. Sisaldab mikrotoitained boori (B), raud (Fe), vaske (Cu), mangaani (Mn), tsinki (Zn) ja molübdeeni (Mo).

Toorained: Kuumtöödeldud hügieeniline kanasõnnik. Tootmisüksuse kinnitusnumber FIO002-04461/2017. Vaba patogeensetest bakteritest ja viirustest. Ei sisalda liiva, mulda ega umbrohuseemneid. Ravimivaba väetis.

Toitainesisaldus: üldlämmastik (N) 2,6%, vees lahustuv lämmastik (N) 0,6%, üldfosfor (P) 1,3%, vees lahustuv fosfor 0,2%, üldkaalium (K) 2,6%

Niiskus: 10%

Orgaaniline aines: 65%

Kekkilä Kanasõnnik on kasutusvalmis. Samuti võib seda vees lahustada. Laotage väetist ühtlaselt olenevalt kasvukohast.

Muru: 4–6 l / 10 m2
Peenramaa: 8–12 l / 10 m2
Viljapuud: 1–2 l puu kohta
Marjapõõsad: 0,5–1 l põõsa kohta
Suvelilled: 2 dl 10 l mulla kohta

Suvise ja hooldusväetamise jaoks võib kanasõnniku vees lahustada vahekorras 2,5–5 dl 10 l vee kohta.

Kasutage ainult ettenähtud otstarbel. Ettenähtud kogust ei tohi ületada. Kasutage ainult väetamiseks.

 • 10 m2

  4–12 L

 • Põõsa kohta

  0,5–1 L

 • 1 L

  50 l kasvusubstraadi väetamiseks / 20–40 l väetisevett

 • 6 L

  5–15 m2 olenevalt taimede toitainevajadusest

 • 20 L

  20–50 m2 olenevalt taimede toitainevajadusest

Otsi