Jäta sisu vahele
Mullad

Lillemuld

Kekkilä Kukkamulta sopii kaikille kodin viherkasveille ja ruukkukukille Kekkilä Kukkamulta on hyvä yleismulta kodin kukkiville kasveille Kekkilä Kukkamulta on tarkoitettu kodin ruukkukukkien ja viherkasvien istuttamiseen

Tume ja tihe üldmuld, mis sobib kõigile rohelistele toataimedele ja õistaimedele. Sisaldab palju toitaineid. Tänu uuele koostisele on taimede kastmine ja hooldamine senisest veelgi lihtsam.

Kõigile rohetaimedele ja potililledele

Toitainerikas üldmuld

Kastmisvesi imendub hõlpsalt

Toode on saadaval hästivarustatud aiakauplustes.

Pakendid

10 L / 30 L

EAN

4742449000192, 6433000100489

Tootekood

10 L - 33199, 30 L - 31044

Kekkilä Kukkamulta sopii kaikille kodin viherkasveille ja ruukkukukille Kekkilä Kukkamulta on hyvä yleismulta kodin kukkiville kasveille Kekkilä Kukkamulta on tarkoitettu kodin ruukkukukkien ja viherkasvien istuttamiseen

Lillemuld valmistatakse parimatest toorainetest, mis tagavad mulla ideaalse toitainesisalduse ning õhurikka ja vastupidava struktuuri. Tubaste potilillede ja rohetaimede istutamine ning mulla vahetamine on senisest puhtam tegevus, sest kastmisvesi imendub kohe mulda.

Tootekirjeldus:

Toorained: erinevad turbaliigid, liiv, jäme ja kvaliteetne peenliiv, liivsavi

Jämedus: keskmiselt jäme

Lisatud ained: 5,0 kg/m3 Mg- sisaldusega lubjakivipulber; 0,9 kg/m3 Kekkilä Pot Grow™ üldväetis (NPK 15-5-24 + mikroelemendid); 0,25 kg/m3 niisutusaine AquaGro.

Elektrijuhtivus (SFS 1+5): 30 mS/m

pH (1+5): 6,2

Lämmastik (N), vesilahustuv 135 mg/l

Fosfor (P), lahustuv 45 mg/l

Kaalium (K), lahustuv 220 mg/l

Niiskus: 55 %

Orgaanilise aine sisaldus: 50 %

Väikesed ja keskmise suurusega taimed vajavad mullavahetust igal aastal. Suured taimed võivad samas mullas olla mitu aastat.

 1. Enne mulla vahetamist on soovitatav kontrollida taime juurdumist. Raputa vana muld ettevaatlikult juurte ümbert ja juurepalli pealt maha. Ära juurepalli lammuta. Kui mullapall on juurte all peidus, siis vajab taim suuremat potti. Uue poti läbimõõt peaks olema eelmisest 2–10 cm võrra suurem (olenevalt taime suurusest).
 2. Kasta taimi eelmisel päeval korralikult. Siis püsib juurepall hästi koos ja tuleb potist kergesti välja.
 3. Tee uue poti põhja Kekkilä Potikruusast drenaaž. Alt kastetavate pottide puhul ei ole kuivenduskihti vaja.
 4. Vala uude potti Lillemulda ja võta taim vanast potist välja. Raputa kergesti irduv muld juurepalli küljest lahti.
 5. Aseta taim uude potti. Lisa mulda juurepalli servadesse ja veidi ka peale. Tihenda mulda, surudes seda sõrmedega ettevaatlikult kokku.
 6. Kasta mulda läbinisti – nii tiheneb see juurte ümber ja taim saab kasvamist jätkata.

Toida koduseid rohetaimi Kekkilä Lillede Toiteseguga kasvuhooajal märtsist oktoobrini igal nädalal ja puhkeperioodil korra kuus.

Turba tõttu võib mullasegu sisaldada vähesel määral kõdunemata looduslikke kiude, nagu tuppvillpeasid ja väikseid puiduosakesi.

 • 10 L

  1 tk ø 20 cm või pisem pott

 • 30 L

  1 tk ø 35 cm või pisem pott

Otsi