Jäta sisu vahele
Väetised

Looduslik Väetisepulk

Kekkilä Väetisepulk  on looduslik pikatoimeline universaalne väetis kõigile taimedele. Tasakaalustatud toitainete koostis ja looduslikud mikroelemendid tagavad nii kasvu kui ka rikkaliku õitsemise ja saagi. Mugavaid väetisepulki on lihtne kasutada. Väetisepulk vabastab toitained ühtlaselt kuni kolme kuu vältel.

Lihtne kasutada

Looduslik

Pikaajaline mõju

Toode on saadaval hästivarustatud aiakauplustes.

Pakendi suurus

30 tk

NPK

5-1-4

EAN

6433000600002

Tootekood

33267

Looduslik pikatoimeline universaalne väetis kõigile taimedele. Tasakaalustatud toitainete koostis ja looduslikud mikroelemendid tagavad nii kasvu kui ka rikkaliku õitsemise ja saagi. Mugavaid väetisepulki on lihtne kasutada. Väetisepulk vabastab toitained ühtlaselt kuni kolme kuu vältel.

Väetage taimi ainult kasvuperioodil.

Tooteinfo

Liiginimetus: Orgaaniline NK väetiselahus.

NPK 5-1-4

Toorained: loomsed kõrvalsaadused (nahajahu*), toidu- ja söödatööstuse kõrvalsaadused (kääritatud taimeekstraktid, kakaokestad), meriadru, huumuseühend. *Valmistatud vastavalt EÜ määrusele 1069/2009. Lämmastik (N) 5,0%, fosfor (P) 1%, kaalium (K) 4,0%, väävel (S) 3,0%.

Kuivaine sisaldus 60%

 

Torgake väetisepulgad otse pott, vajutades need täispikkuses mulda taime ja poti serva vahele. Katke taimi vastavalt vajadusele. Uus väetisepulk torgake potti 3 kuu pärast.

Väetage taimi ainult kasvuperioodil.

 • Poti läbimõõt 8-9 cm

  2 pulka

 • Poti läbimõõt 10-12 cm

  3 pulka

 • Poti läbimõõt 13-15 cm

  4 pulka

 • Poti läbimõõt 16-18 cm

  5 pulka

Mahe
Avainlippu

Otsi