Väetised

Mahe Aiamaaväetis

 • Rikkalik ja maitsev köögiviljasaak mahedalt.
 • Loodust säästev taaskasutusväetis.
 • Mahepõllumajandusele.

Mahe Aiamaaväetis on puhastest taaskasutatud toorainetest valmistatud looduslik aiamaaväetis. See sisaldab kõiki vajalikke toitaineid ja mikroelemente, tänu millele köögi- ja juurviljad kasvavad hästi ning annavad rikkalikku saaki.

 • Pakend

  3 L

 • Tooteinfo

  Orgaaniline väetis NPK 5-1-7 sisaldab kaltsiumit (Ca), magneesiumit (Mg), väävlit (S) ning mikroelemente ja merevetikaid. Üldlämmastik (N) 4,5%, vees lahustuv lämmastik (N) 0,5%, üldfosfor (P) 1,1%, vees lahustuv fosfor (P) 0,4%, üldkaalium (K) 6,6%, kaltsium (Ca) 2,9%, magneesium (Mg) 0,5%, väävel (S) 0,5%, boor (B) 15 mg/kg kuivainet, vask (Cu) 35 mg/kg kuivainet, raud (Fe) 400 mg/kg kuivainet, tsink (Zn) 130 mg/kg kuivainet. Niiskus 10 %. Orgaaniline aine 65 %.

 • Toorained

  fermenteeritud taimeekstraktid sisaldavad nt. kartulit, soja, nisu, maisi, õllepärmi, kookost, suhkrupeeti ja merevetikaid.

Kirjeldus

Aeglaselt vabanevad looduslikud toitained annavad taimedele kasvujõudu pika aja vältel ning aitavad samas kaasa mikroorganismide tegevusele mullas. Teralist väetist on lihtne doseerida ja laotada.

Kekkilä Mahe Aiamaaväetis on loodust säästev taaskasutusväetis. Selle tooraineteks on toidutootmise kõrvalsaadused, milles sisalduvad toitained suunatakse niimoodi tagasi pinnasesse looduslikul ja keskkonnasõbralikul viisil. Kekkilä Mahe Aiamaaväetis vastab EL territooriumil kehtivatele mahepõllumajandusliku tootmise nõuetele (EL 834/2007, 889/2008).

Kasutamine

Mõõtke pindala ja laotage väetist kasvatatava taime juhistele vastavalt enne külvamist või taimede istutamist. Väetise mõju on kiirem, kui seda segatakse pealmise mullakihiga ja kastetakse rohke veega. Kevadine väetamine /10 m2: porgand, punapeet, kaalikas 0,7-0,9 liitrit, kapsataimed 1-1,5 liitrit, sibulad 0,7-1 liitrit, porru, küüslauk, seller 1-1,2 liitrit, tomat, kurk 1-1,3 liitrit, hernes, uba, salat, till, petersell, kartul 0,5 liitrit.

1 liiter Mahedat Aiamaaväetist kaalub u. 800 g.

Peotäis väetist kaalub u. 20–30 g.

Which country site would you like to visit?