Väetised

Sibullillede Toitesegu

 • Lillesibulate eriväetis
 • Värviküllane ja rikkalik õitsemine aastast aastasse
 • Taim saab õigel ajal vajalikke toitaineid

Sibullillede Toitesegu on sibullilledele mõeldud pika toimeajaga väetis, mis tagab aastast aastasse värviküllase ja rikkaliku õitsemise. Toitesegu abil saate pikalt nautida nõudlike sibullillede, näiteks tulpide ja liiliate ilu.

 • Pakend

  200 g

 • NPK

  38-0-0

Kirjeldus

Lämmastikku sisaldav täisväetis kiirendab taime kasvu ja soodustab õitsemist. Sedamööda, kuidas maa soojeneb, vabaneb eri kujul leiduv lämmastik järk-järgult ja muutub taimedele kättesaadavaks. Piisav hulk lämmastikku tagab, et lillesibulad kasvavad suureks ja säilitavad toitaineid ka järgmiste aastate õitsemise tarbeks. Sobib kõigile lillesibulatele ja õitsvatele mugultaimedele (tulbid, aasia liiliad, gladioolid).

Lillesibulad saavad muid toitaineid üldjuhul ümbritsevate istutusalade ja muru väetamise kaudu.

Tootekirjeldus

Liiginimetus: lämmastikväetis, mis sisaldab karbamiidformaldehüüdi, 38.

Koostis: Üldlämmastik (N) 38,0%; Karbamiidlämmastik 4,0%; karbamiidformaldehüüdlämmastik 34,0%; külmas vees lahustuv karbamiidformaldehüüdlämmastik 9,0%; ainult kuumas vees lahustuv karbamiidformaldehüüdlämmastik 24,0%

Kasutamine

Sibullillede Toitesegu segatakse istutamise ajal istutusaugu põhja mulla sisse, sinna, kuhu hakkab kasvama sibula või mugula juurestik. Hooldusväetamine toimub kevadel enne õitsemist. Hoolitsege väetise lahustumise eest korraliku kastmisega.

Kasutage ainult ettenähtud otstarbel. Ettenähtud kogust ei tohi ületada. Kasutage ainult väetamiseks.

Kasutusjuhend

 • 200 g / 5m2

Sarnased tooted

  Which country site would you like to visit?