Jäta sisu vahele

Kekkilä Group uuendab oma organisatsioonilist struktuuri, et tagada majanduskasv

Kekkilä Garden (Soome ja Baltikum) ja Hasselfors Garden (Rootsi, Norra ja Taani) keskenduvad tavatarbijatele ja haljastusaladele ning -aednikele. Kekkilä Professionali tooted on mõeldud professionaalsetele kasvatajatele maailmaturul. Muutusega otsime majanduskasvu läbi tõhusa klienditeeninduse ja turule uute uuenduslike lahenduste leidmise.

Tahame olla kõige usaldusväärsem kasvupartner kõikides ärivaldkondades. Kasvupotentsiaali on palju, kuna aiandus ja oma toidu kasvatamine on suundumused, mis kasvavad kiiresti kõigi vanuserühmade lõikes. Ka mugavate roheliste alade ehitus on avalikus sektoris muutunud üha olulisemaks.

Tugevdame eriti professionaalset põllumajandusettevõtet. Kekkilä on tootnud väetisi ja kasvusegusid professionaalsete põllumajandustootjate vajadustele üle 90 aasta. Selge kvaliteedi ja ohutud aretuslahendused on teinud Kekkilä Professionalist ühe maailma juhtiva nime professionaalse kasvatajate hulgas. Usume, et toiduohutuse nõuete ja uusimal tehnoloogial põhinevate viljeluslahenduste kasvatamine toob Kekkilale veelgi tugevama positsiooni professionaalses põllumajandusturul.

Kekkilä Groupi juhtimisüksus alates 1. novembrist 2016:

· Juha Mäkinen, CEO
· Tiia Kujanpää, Business Director, Kekkilä Professional
· Mikael Johansson, Business Director, Kekkilä Garden
· Pernilla Widholm, Business Director, Hasselfors Garden
· Royne Lundblad, General Manager, Hasselfors Garden
· Riku Myllyniemi, Director, Finance and Controlling
· Jukka Merta, Director, Supply Chain
· Jari Mörö, HR Manager
· Nina Kinnunen, Head of Brand and Communications
· Jarno Aho, Head of Customer Concepts and Digitalization

Lisateave:

Juha Mäkinen, tegevjuht, Kekkilä Group, +358 40 046 4549, juha.makinen@kekkila.fi

Otsi