Jäta sisu vahele

Kekkilä Kestlik+ Kliimatark tootesari

Kekkilä Kestlik+ on hobiaednikele mõeldud keskkonnasõbralik tootesari.

Kekkilä Kestlik+ tooted valmistatakse jätkusuutlikest toorainetest, eesmärgiks kestlik kasv. Taaskasutuskeskseid ja energiasäästlikke tootmismeetodeid kasutades vähendame jäätmeid ja säästame loodust. 

Taaskasutatud plastist valmistatud pakendid on 100% ringlusse võetavad – Kestlik+ toodetest ei teki jäätmeid. Kekkilä Kestlik+ toodetega loome rohelisema tuleviku!

Kekkilä Kestlik+ -tootesari

+ Kestlikud toorained
+ Lihtne õnnestuda
+ Jäätmevaba
+ Kestlik argipäev

Kestlik+ Taimemuld – 100% turbavaba

Kestlik+ muldade toorainest on vähemalt 50% taaskasutatud ning kiiresti taastuvad materjalid, näiteks taimekompost, puukoorekompost, puidukiud ja kasvusammal. Toome esimesena turule täiesti turbavaba mulla. Mullapakendid valmistatakse 90% taastöödeldud plastist ja on täielikult taaskasutatavad.

Loe lisa Kestlik+ mullast

 

Kestlik+ väetised

Kestlik+ väetised valmistatakse erinevatest ringmajanduse kõrvalproduktidena tekkivatest ainetest energiasäästlike tootmismeetodite abil. Tooted ei sisalda kahjulikke aineid, nende kasutamine on tõhus ja turvaline. Väetisepakendid on toodetud taastöödeldud plastist ja on täielikult taaskasutatavad.

Loe lisa Kestlik+ väetiste kohta

Kestlik+ aiatooted

Kestlik+ aiatooted toodetakse Soomes taaskasutatud plastist. Näiteks vähendad kompostimisega jäätmekoormust ja suunad biojäätmed taaskasutusse oma koduõue toitainerikkaks pinnaseks. Kestlik+ aiatooted on lihtsalt kasutatavad ja kvaliteetsed tooted jätkusuutlikuks argipäevaks. 

Kestlik+ aiatooted

Meie pakend on 100% taaskasutatav ja valmistatud taaskasutatud plastist

Suurem osa Kekkilä plastpakenditest on toodetud vastutustundlikes ja keskkonnateadlikes tootmisettevõtetes.

Kekkilä on esimene aiandusettevõte, kus kõik väetised on pakendatud 100% tarbijatelt kokku kogutud ja taastöödeldud plastist pakenditesse. Pakendite puhul on lisaks keskkonnasõbralikkusele olulisteks nõueteks ka vastupidavus ja toote kvaliteedi säilitamine kõikides ilmastikutingimustes.

90% Kestlik+ tootesarja pakenditest on taastöödeldud plastist.

Meie tootepakendites on alates 2019. aastast kasutatud taastöödeldud plasti. Oleme võtnud endale kohustuse, et aastaks 2030 on 80% kogu Kekkilä-BVB pakendimaterjalidest taastöödeldud materjal.

 

PLAST RINGLUSSE!

Kõik Kekkilä pakendid on 100% taastöödeldavad. Plastmaterjali sümbol on trükitud pakenditele. Mullakoti sisepind on taastöötlemise hõlbustamiseks halli värvi.

  • Kui pakendid on määrdunud, raputa need puhtaks
  • Pakendeid ei pea veega loputama ega pesema
  • Vii pakendid plastjäätmete käitluspunkti

Hoolime maast, endist ja tulevikust

Meie põhiidee on, et anname loodusele rohkem, kui sealt võtame. See räägib inimestest – sinust ja minust ning meist kõigist, kes teeme valikuid.

Otsi