Jäta sisu vahele

Kuidas samblast lahti saada?

Muru sees olev sammal annab märku, et muru kasvutingimused pole ideaalsed. Õnneks saab neid hõlpsalt täiustada.

Muru sees olev sammal annab märku, et muru kasvutingimused pole ideaalsed. Õnneks saab seda lihtsasti parandada.

Kui muru kasvupinnas muutub liiga tihendaks, väheneb juurestikus õhulisus ja niiskus koguneb maapinnale. Seetõttu hakkab rohu sees kasvama sammal. Tihe muru ja korralikult õhutatud maapind, takistavad sambla kasvamist.

Kekkilä Muru Samblatõrje PLUS+ on sammaldunud muru jaoks mõeldud eriväetis, mis hävitab muru seest sambla ja kiirendab samal ajal muru kasvamist. Tume graanul on märkamatu ja selle kasutamine mugav.

Kuivanud sambla saab vajadusel ära riisuda, kuid see pole vajalik. Kasvades katab muru kuivanud sambla.

Tee nii:

  1. Mõõda pindala, mis väetamist vajab ja arvuta kokku vajalik väetise kogus.
  2. Laota väetist võimalikult ühtlaselt, üks peotäis ruutmeetri kohta.
  3. Kuiva ilmaga kasta muru kohe pärast väetamist.
  4. Vajadusel rehitse kokku kuivanud sammal ja kanna peale kiht Kekkilä Aiamulda.

Liiga tiheda sambla puhul, tee sambatõrjet paari päeva pärast uuesti. Terad tuleb laotada maha enne vihmasadu või kasta ala kohe pärast väetamist. Nii lahustuvad toimeained kiiremini.

Paar nädalat pärast töötlemist rehitse kuivanud sammal kokku ja lupja muru Kekkilä Aialubjaga. Kui muru on vaja paigata, kasuta Kekkilä Aiamulda.

Kekkilä Muru Samblatõrje PLUS+ kulu 2,5 L / 100 m2

Muru Samblatõrje PLUS+

Kekkilä Muru Samblatõrje PLUS+ on orgaanilis-mineraalse väetis, mille orgaanikas sisalduvad bakterid aitavad sammalt hävitada nii, et riisumise vajadust põhimõtteliselt enam polegi või on minimaalne. Muru Samblatõrje PLUS+ sisaldab muru jaoks olulisi toitaineid ja mikroelemente, mis tagavad muru elujõulise kasvu. Toorained on looduslikud ja taimsed ning efekti suurendamiseks on neid täiendatud mineraalväetistega, näiteks raudsulfaadiga. Väetis on ohutu taimedele, lastele ja lemmikloomadele.

Vaata videost lihtsaid juhiseid (video on soome keeles)

Otsi