Jäta sisu vahele
Väetised

Muru Samblatõrje Plus+

Kekkilä Muru Samblatõrje Plus+ on sammaldunud muru jaoks mõeldud eriväetis, mis hävitab muru seest sambla ja kiirendab samal ajal muru kasvamist. Tume graanul on märkamatu ja selle kasutamine mugav.

 

Eemaldab tõhusalt sambla

Kiiretoimelised toitained elavdavad muru

Orgaanilised ained mõjuvad kaua ja hooldavad mulda

Toode on saadaval hästivarustatud aiakauplustes.

Pakendi suurus

5L , 10 L, 20 L

NPK

10-0,5-7 (S 7), (Fe 2)

EAN

5 L - 6433000623728, 10 L - 6433000623650, 20 L - 6433000623667

Tootekood

5 L - 33362, 10 L - 33357, 20 L - 33358

Kekkilä Muru Samblatõrje Plus+ väetis sisaldab muru jaoks olulisi toitaineid ja mikroelemente, mis tagavad muru elujõulise kasvu. Tihe ja korralik muru takistab sambla kasvamist. Parima tulemuse saamiseks kasutage väetist kevadel või suvel.

Tegemist on orgaanilis-mineraalse väetisega, mille orgaanikas sisalduvad bakterid aitavad sammalt hävitada nii, et riisumise vajadust põhimõtteliselt enam polegi või on minimaalne.

Toorained on looduslikud ja taimsed ning efekti suurendamiseks on neid täiendatud mineraalväetistega, näiteks raudsulfaadiga. Väetis on ohutu taimedele, lastele ja lemmikloomadele.

Kekkilä PLUS+ väetised on mitmetoimelised. Orgaanilistes mineraalväetistes sisalduvate mineraaltoitainete toime on kiire, andes taimede kasvule hoo sisse. Orgaanilised toitained vabanevad aeglasemalt ja seega toidavad taime kasvamist pika aja vältel. Väetise orgaaniline koostis kiirendab ka pinnase mikroorganismide tegevust ning parandab mulla loomulikku kasvukeskkonda. Orgaaniliste toorainete puhul on tegemist ringmajandusest pärit toiduainetööstuse kõrvalsaadustega, mis naasevad sellisel kujul taaskasutusse keskkonnasõbralikul moel.

Tootekirjeldus

Tüüp: orgaanilis-mineraalne väetis

NPK 10-0,5-7 (S 7), (Fe 2)

Koostis: üldlämmastik (N) 10,0%, vees lahustuv lämmastik (N) 4,0, üldfosfor (P) 0,5% vees lahustuv fosfor (P) 0,1%, üldkaalium (K) 7 %, kaltsium (Ca) 3,0%, magneesium (Mg) 0,5%, väävel (S) 7,0 %, raud (Fe) 2,0 %

Toorained: kanasõnnik, ammooniumsulfaat, melass, kaaliumkloriid, karbamiid, raudsulfaat ja merevetikas

Orgaaniline aine 60 -70%

Kuivainesisaldus 90%

 

Kasutusperiood

Muru Samblatõrje Plus+ kasutusperiood on aprill-juuli.

Kasutusjuhend

Kevadväetamiseks raputage väetist sammaldunud alale u 2,5 l / 100 m2 kohta aprillis-mais, kui muru hakkab kasvama. Vajadusel korrake toimingut iga nelja nädala tagant kuni juulini.

Kekkilä Muru Samblatõrje Plus+ sisaldab rauda, võib anda õuekividele jt pindadele värvi. Ohutu kasutada ka piirkondades, kus viibivad lapsed ja lemmikloomad. Ei soovitata kasutada noore muru esimese kasvuperioodi jooksul.

Enne kasutamist hinnake sammupikkusega muru pindala, et väetise kogus oleks õige. Ühtlase tulemuse saamiseks soovitame kasutada väetiselaoturit. Käsitsi laotades jagage väetise kogus kaheks osaks. Laotage kõigepealt üks osa kogu pindalale ühest suunast ja seejärel teine osa algusega vastassuunast.

Tee nii:

  1. Mõõda pindala, mis väetamist vajab ja arvuta kokku vajalik väetise kogus.
  2. Laota väetist võimalikult ühtlaselt, üks peotäis ruutmeetri kohta.
  3. Kuiva ilmaga kasta muru kohe pärast väetamist.
  4. Vajadusel rehitse kokku kuivanud sammal ja kanna peale kiht Kekkilä Aiamulda.
  • 10 L

    300 m2

  • 20 L

    600 m2

Otsi