Jäta sisu vahele
Väetised

Muruväetis Plus+

Kekkilä Muruväetis Plus+ on hästihooldatud murule mõeldud tõhus eriväetis. Väetis sisaldab õiges suhtes muru jaoks olulisi toitaineid ja mikroelemente, tänu millele on muru tihe ja heas seisus kogu suve jooksul.

Väetis tagab muru kiire ja ühtlase kasvu

Taimse päritoluga orgaanilisel koostisel on mullale pikatoimeline mõju

Väetise tumedad graanulid on märkamatud, mida on mugav kasutada ja lahustuvad kiiresti

Toode on saadaval hästivarustatud aiakauplustes.

Pakendi suurus

5 L, 10 L, 20 L

NPK

16-2,2-6,6 (Mg 1) (Fe 2)

EAN

5 L - 6433000623711, 10 L - 6433000623605, 20 L - 6433000623612

Tootekood

5 L - 33361, 10 L - 33352, 20 L - 33353

Kekkilä Muruväetis Plus+ on tõhus eriväetis, mis sisaldab hea kasvu jaoks vajalikus koguses toitaineid ja mikroelemente. Toorained on looduslikud ja taimsed ning efekti suurendamiseks on lisatud mineraalväetist. Väetis on ohutu taimedele, lastele ja lemmikloomadele.

Ühtlast kasvu silmas pidades lahustub väetises sisalduv lämmastik kogu suveperioodi vältel ega tekita põlemiskahjustusi. Tume graanul on märkamatu ja selle kasutamine mugav.

Väetatud muru talub hästi koormust ja muutlikke ilmastikutingimusi. Tiheda muru vastupanuvõime sambale ja umbrohule on parem.

Kekkilä PLUS+ väetised on mitmetoimelised. Orgaanilistes mineraalväetistes sisalduvate mineraaltoitainete toime on kiire, andes taimede kasvule hoo sisse. Orgaanilised toitained vabanevad aeglasemalt ja ei haju, mistõttu toidavad need taime kasvamist pika aja vältel. Väetise orgaaniline koostis kiirendab ka pinnase mikroorganismide tegevust ning parandab maa loomulikke kasvutingimusi. Orgaaniliste toorainete puhul on tegemist ringmajandusest pärit toiduainetööstuse kõrvalsaadustega, mis naasevad sellisel kujul taaskasutusse keskkonnasõbralikul moel.

Tootekirjeldus

Tüüp: orgaanilis-mineraalne väetis

NPK 16-2,2-6,6,(Mg 1) (Fe 2)

Koostis: üldlämmastik (N) 16,0%, vees lahustuv lämmastik (N) 7%, üldfosfor (P) 2,2%, vees lahustuv fosfor (P) 1,9%, üldkaalium (K) 6,6%, magneesium (Mg) 1,2%, väävel (S) 5,2%, raud (Fe) 1,0 %

Orgaaniline aine 25%,

Kuivainesisaldus 90%

Toorained: ammooniumsulfaat, ammooniumfosfaat, melassi kaaliumkloriid, karbamiid, raudsulfaat

Kasutusperiood

Muruväetis Plus+ kasutusperiood on aprillist kuni septembri teise pooleni.

Kasutusjuhend

Kevadväetamiseks raputage väetist 2,5-3 l / 100 m2 kohta aprillis-mais, kui muru hakkab kasvama. Vajadusel korrake toimingut iga nelja nädala tagant kuni juulini. Sügisväetamiseks raputage väetist 2 l / 100 m2 kohta augustis-septembris.

Kekkilä Muruväetis Plus+ sisaldab rauda ja magneesiumi, mis parandavad muru värvi ja klorofülli teket. Raud võib anda õuekividele jt pindadele värvi. Ohutu kasutada ka piirkondades, kus viibivad lapsed ja lemmikloomad. Ei soovitata kasutada noore muru esimese kasvuperioodi jooksul.

Enne kasutamist hinnake sammupikkusega muru pindala, et väetise kogus oleks õige. Ühtlase tulemuse saamiseks soovitame kasutada väetiselaoturit. Käsitsi laotades jagage väetise kogus kaheks osaks. Laotage kõigepealt üks osa kogu pindalale ühest suunast ja seejärel teine osa algusega vastassuunast.

Tee nii

 1. Mõõda pindala, mis väetamist vajab ja arvuta kokku vajalik väetise kogus.
 2. Ühtlase kasvu tagamiseks laota väetist võimalikult ühtlaselt.
 3. Väetist saab laotada käsitsi või väetisekülviku abil.
 4. Kuiva ilmaga kasta muru kohe pärast väetamist.
 5. Suvel tee täiendavaid väetamisi kuni septembrini.
 • 10 L

  400 m2

 • 20 L

  800 m2

Otsi