Jäta sisu vahele
Mullad

Orhideemuld

Kekkilä Orkideamulta 6 L käytössä Kekkilä Orkideamulta on erikoiskasvualusta orkideoille Kekkilä Orkideamulta on karkea ja vettä läpäisevä kasvualusta orkideoille

Orhideemuld on spetsiaalne kasvusubstraat orhideedele. See sobib nii enamikule potis kasvatatavatele orhideedele kui ka muudele õhurikast kasvusubstraati vajavatele taimedele.

Spetsiaalne kasvusubstraat käpalistele

Jämedakoeline, vett läbilaskev ja õhurikas struktuur

Väetamata

Toode on saadaval hästivarustatud aiakauplustes.

Pakend

6 L

EAN

6433000100205

Tootekood

31024

Kekkilä Orkideamulta 6 L käytössä Kekkilä Orkideamulta on erikoiskasvualusta orkideoille Kekkilä Orkideamulta on karkea ja vettä läpäisevä kasvualusta orkideoille

Orhideed vajavad väga õhulist ja vett läbilaskvat kasvusubstraati, sest looduslikult kasvavad taimed mh puutüvedel nn epifüütidena. Seepärast on Orhideemulla struktuur tänu puukoore sisaldusele väga jämedakoeline. See erineb kõigist teistest toataimedele mõeldud mullasortidest ega olegi õiguspoolest muld kui selline. Kasvusubstraati pole väetatud, mistõttu on soovitatav anda taimedele igal teisel kastmiskorral Kekkilä Looduslikku Orhideeväetist.

Orhideemuld sobib paljudele potis kasvatatavatele orhideedele, nagu kuuking (Phalaenopsis), tsümbiidium (Cymbidium), veenuseking (Paphiopedilum), miltoonia (Miltonia), flamingolill (Anthurium) jpt.

Tootekirjeldus

Toorained: puukoor

Jämedus: jäme

Elektrijuhtivus: 9,0

Ph: 5,9

Niiskus: u 35 %

Kui juured on poti täitnud või kui kasvusubstraat on liiga peeneks kõdunenud, tuleb orhideed ümber istutada. Parim ümberistutamise aeg on orhidee õitsemisele järgnev puhkeperiood. Üldjuhul istutatakse käpaline ümber iga paari aasta tagant.

Orhideemulda ei ole selle struktuurist tulenevalt lisatud toitaineid, neid tuleb anda taimele koos kastmisveega. Sega kastmisvette pudeli juhiste kohaselt Looduslikku Orhideeväetist ja kasta kasvusubstraati põhjalikult. Kastmisvesi ei tohiks sisaldada lupja, hästi sobib näiteks vihmavesi.

  • 1 kott

    4–8 orhidee istutamiseks

Otsi