Jäta sisu vahele
Väetised

Sibullilleväetis

Sibullilleväetis on sibullilledele mõeldud pika toimeajaga väetis, mis tagab aastast aastasse värviküllase ja rikkaliku õitsemise. Toitesegu abil saate pikalt nautida nõudlike sibullillede, näiteks tulpide ja liiliate ilu.

Lillesibulate eriväetis

Värviküllane ja rikkalik õitsemine aastast aastasse

Taim saab õigel ajal vajalikke toitaineid

Toode on saadaval hästivarustatud aiakauplustes.

Pakend

200 g

NPK

38-0-0

EAN

6433000621069

Tootekood

33328

Lämmastikku sisaldav täisväetis kiirendab taime kasvu ja soodustab õitsemist. Sedamööda, kuidas maa soojeneb, vabaneb eri kujul leiduv lämmastik järk-järgult ja muutub taimedele kättesaadavaks. Piisav hulk lämmastikku tagab, et lillesibulad kasvavad suureks ja säilitavad toitaineid ka järgmiste aastate õitsemise tarbeks. Sobib kõigile lillesibulatele ja õitsvatele mugultaimedele (tulbid, aasia liiliad, gladioolid).

Lillesibulad saavad muid toitaineid üldjuhul ümbritsevate istutusalade ja muru väetamise kaudu.

Tootekirjeldus

Liiginimetus: lämmastikväetis, mis sisaldab karbamiidformaldehüüdi.

Koostis: Üldlämmastik (N) 38,0%; Karbamiidlämmastik 4,0%; karbamiidformaldehüüdlämmastik 34,0%; külmas vees lahustuv karbamiidformaldehüüdlämmastik 9,0%; ainult kuumas vees lahustuv karbamiidformaldehüüdlämmastik 24,0%

Sibullilleväetis segatakse istutamise ajal istutusaugu põhja mulla sisse, sinna, kuhu hakkab kasvama sibula või mugula juurestik. Hooldusväetamine toimub kevadel enne õitsemist. Hoolitsege väetise lahustumise eest korraliku kastmisega.

Kasutage ainult ettenähtud otstarbel. Ettenähtud kogust ei tohi ületada. Kasutage ainult väetamiseks.

  • 200 g

    5m2

Otsi