Taimeriiul

Praktiline ja stiilne Taimeriiul annab taimedest ja pottidest hea ülevaate ning muudab taimede ettekasvatamise lihtsamaks. Tänu Taimeriiulile saab kitsastes tingimustes ette kasvatada ka suures koguses taimi – näiteks köögi töötasapinnal, kuhu päike peale paistab. Nõnda suureneb kodus taimede kasvuala.

 • Säästab ruumi ja võimaldab taimi ette kasvatada
 • Kastmisvesi koguneb alusplaadile, sobib altkastetavatele taimedele
 • Hõlbus ladustada, sest riiulilauad saab eemaldada ja kokkupakkida
 • Toote mõõdud kokkupandult

  60 x 54 x 33 cm

 • Pakendi mõõt ja kaal

  61 x 44 x 8,5 cm / 6,5 kg

 • Praktiline ja stiilne Taimeriiul annab taimedest ja pottidest hea ülevaate ning muudab taimede ettekasvatamise lihtsamaks. Tänu Taimeriiulile saab kitsastes tingimustes ette kasvatada ka suures koguses taimi – näiteks köögi töötasapinnal, kuhu päike peale paistab. Nõnda suureneb kodus taimede kasvuala.

  Taimeriiulis on taimede kasvatamine puhas ja hõlbus; jalgadel seisvat riiulit on lihtne ühest kohast teise paigutada. Kolmekorruseline Taimeriiul vajab ka vähem lauapinda. Istutusmaterjal ei vaja alustaldrikuid, sest kastmisvesi valgub alusvanni.

  Põhjamaises sisustusstiilis Taimeriiul on valmistatud valgeks värvitud terasest ja pöögist. Kui taimede ettekasvatamise aeg on läbi, võib seda nägusat taimeriiulit kasutada kodus ka muul otstarbel. Taimeriiulit on hõlbus ladustada, sest riiulilauad saab eemaldada ja põhikonstruktsioon võtab kokkupanduna vähe ruumi.

  Taimeriiuli on kujundanud Soome 2012. aasta noor disainer Linda Bergroth.

  Toode pole enam saadaval.

Which country site would you like to visit?