Jäta sisu vahele
Mullad

Tomati- ja Tšillimuld

Kekkilä Tomati- ja tšillimuld on spetsiaalselt rõdul ja potis kasvatamiseks välja töötatud spetsiaalmuld. Muld on toodetud parimatest toorainetest, et tomatite ja tšillide kasvatamine ja hooldamine oleks võimalikult lihtne ning saak oleks rikkalik ja maitsev.

Spetsiaalne muld rõdu- ja potipõllunduseks

Vali soe ja kaitstud kasvukoht

Väeta Tomati- ja Tšilliväetisega

Toode on saadaval hästivarustatud aiakauplustes.

Pakend

15 L

EAN

6433000345989

Tootekood

34598

Kekkilä Tomati- ja Tšillimuld on toodetud parimatest toorainetest, et tomatite ja tšillide kasvatamine ja hooldamine oleks võimalikult lihtne ning saak oleks rikkalik ja maitsev.

Mulla sisse segatud kasvusammal ja potikruus parandavad õhulisust ja suurendavad veemahutavust, pikendades kastmisintervalli.

Kiiret kasvu ja rohket saaki silmas pidades on mullale lisatud kaaliumi sisaldavat bioapatiiti ning juurdumist kiirendavat ja toitainete vabanemist soodustavat huumusühendit Kekkilä Juurejõud™. Tomati- ja tšillimullale on lisatud mineraalväetist Kekkilä StartGrow™.

Ei sisalda loomseid koostisosi.

Kasutuskohad

Tomatite, tšillide ja paprikate kasvatamiseks pottides, kasvatuskastides ja kasvuhoones.

Tootekirjeldus

Toorained: Erinevad turbaliigid, jäme ja kvaliteetne peenliiv ning sammal.
Lisatud ained: 6 kg/m3 Mg-sisaldusega lubjakivipulber, 1 kg/m3 Kekkilä StartGrow väetis (15-5-24 + mikroelemendid), 2 kg/m3 bioapatiit, huumusühend Kekkilä Juurejõud™. Jämedus: Keskmise jämedusega. Turba fraktsioon <25

Juhtivus: 20 mS/m.

pH: 6,5

Lämmastik (N) vesilahustuv 400 mg/kg ka. Fosfor (P) lahustuv 180 mg/kg ka. Kaalium (K) laustuv 2500 mg/kg ka.

Niiskus 40%.

Orgaaniline aines 45%.

Vali piisavalt suur pott, läbimõõt peaks olema vähemalt 30 cm. Täida pott mullaga. Enne istutamist kasta seemikud ja muld hästi. Kaeva mulda süvend ja istuta seemikud. Suru mulda õrnalt sõrmedega juurekanali ümbert. Toeta tomatiistikud tugivarraste või lakke kinnitatud kasvutraatidega. Tomatid ja tšilli tahavad sooja, seega vali kasvuks päikeseline ja varjatud koht. Väeta istikuid Kekkilä Tomati- ja Tšilliväetisega, mis segatakse veega vastavalt pakendil olevale juhisele.

  • Tomatid ja tšilli pottides, ø ca 30 cm

    1 kott / pott

  • Väike kasvatuskast

    8 kotti

  • Tomatid ja tšilli kasvuhoones

    4-8 kotti / m2

Kasviperäinen
Juurivoima
Avainlippu

Otsi