Mahe Aiamuld

Mahe Aiamuld on kogu aia üldmuld, mis sobib muu hulgas muru rajamiseks, põõsaste ja puude istutamiseks ning söögitaimede kasvatamiseks ja maasikapeenarde rajamiseks.

 • Kasvujõud kompostist
 • Kogu aia üldmuld
 • Looduslikult väetatud ja lubjatud
 • Pakend

  45 l

 • Kekkilä Mahe Aiamuld on väetatud Maheväetisega ning lubjatud. See sisaldab erinevaid turbasorte, mineraalpinnast (nagu liiv) ja puhast komposti, mille omadused muudavad mulla kauaks ajaks toitainerikkaks ning parandavad nii selle õhulisust kui ka vee imamise võimet. Maheda Aiamulla orgaanilised koostisosad soodustavad mikroorganismide elutegevust ja vähendavad toitainete väljauhtumist.

  Tootekirjeldus

  Toorained: turvas, savine liiv, mahekompost (tootjatehase luba FIC 020-00494/2006 NA).

  Lisatud ained: 9 kg/m3  Mg- sisaldusega lubjakivipulber (kõrgekvaliteediline), Mg 5 % ning 4 kg/m3 Kekkilä Looduslikku Aiaväetist, NPK 5-1-5

  MULLA ANALÜÜS: juhtimisvõime (SFS 1+5): 18 mS/m; pH (1+5): 6,2; vees lahustuv lämmastik (N): 50 mg/l; fosfor (P): 11 mg/l; kaalium (K): 130 mg/l; niiskus: u. 50 %.

 • Uued istikud

  3 kotti puu ja 1 kott põõsa kohta juhul, kui hulka segatakse 1/3 aluspinnast
  6 kotti Kasvatuskasti kohta

  Kasutage Mahedat Aiamulda uute taimede istutamiseks ja maaparanduseks (üks 45 l kott ruutmeetri kohta). Ühte Kekkilä Kasvatuskasti mahub kuus kotti Kekkilä Mahedat Aiamulda.

  Pärast seda, kui taimed on kasvama hakanud, soovitame neid täiendavalt väetada, et taimed saaksid kasvamiseks, õitsemiseks ja ohtra saagi andmiseks lisajõudu. Aia üldväetamiseks soovitame Kekkilä Mahedat Aiaväetist.   Lisaväetiseks sobivad ka Kekkilä Kanasõnnik ja kastmisveega antav Kekkilä Maheväetis.

  Lupjamine on sama tähtis kui väetamine. Aia lupjamiseks sobib sõmer ja lihtsasti laotatav Kekkilä Aialubi.

Which country site would you like to visit?