Jäta sisu vahele
Kompostrid

Kompostierguti

Läbi müüdud
Kekkilä Kompostivirkiste käytössä

Kompostierguti on kauakestev looduslik mineraalainete ja mikroelementide segu, mis on välja töötatud kõdunevate olmejäätmete kompostimise soodustamiseks ja kiirendamiseks. See vähendab ebameeldivaid lõhnu, ennetab toitainekadu ja parandab valmis komposti kvaliteeti.

Kiirendab komposteerumist

Hoiab komposti lõhnatuna

Patenditud koostis

Toode on saadaval hästivarustatud aiakauplustes.

Pakend

3 kg

EAN

6433000630405

Tootekood

33371

Läbi müüdud
Kekkilä Kompostivirkiste käytössä

Patenditud koostises sisalduvad mineraalained ja mikroelemendid, mida on biojäätmetes looduslikult vähe. See loob komposteerumise seisukohast olulistele lagundavatele mikroobidele ideaalsed tingimused.

Kompostiergutit puistatakse kompostrisse selle täitmisel, niisketele köögijäätmetele lisatakse ühtlasi allapanu. Tänu toitainetele komposteeruvad kuivemad ja väiksema toitainesisaldusega aiajäätmed kiiremini.

Tootekirjeldus

Tüübinimi: kompostimispreparaat

Toorained: silikaatlubi, sidrunhape, raudsulfaat, mikroelemendid

Põhitoitained (mg/kg/dw): lämmastik (N) 2,7 %, fosfor (P) 1,0 %, kaalium (K) 0,18 %. Toksilised metallid (mg/kg/dw): arseen (As) 6,3; elavhõbe (Hg) 0,01; kaadmium (Cd) <0,5; kroom (Cr) 46; vask (Cu) 190; plii (Pb) 8; nikkel (Ni) 15; tsink (Zn) 35

Niiskusesisaldus: u 11 %

Kui lisate kompostrisse biojäätmeid, siis puistake nende hulka alati Kompostiergutit. Kasutage seda koos puisteaine, nt Kekkilä Kompostiturbaga.

  • Köögijäätmed

    u 0,5% jäätmekogusest, nt 1/2 dl Kompostiergutit 10 l biojäätmete kohta

  • Aiajäätmed

    u 2% jäätmekogusest, nt 2 dl Kompostiergutit 10 l aiajäätmete kohta

Otsi