Jäta sisu vahele

Garantii ökoteo jaoks – registreeri toode

Biojäätmeid tekib igapäevaelus paratamatult, olenemata sellest, kui hoolikalt toidujäätmetesse suhtuda. Kohvipaksu, kartulikoorte ja toidujääkide lisamine prügikotti koos muude jäätmetega tekitab prügikotti haisu ja kott täitub kiiresti. See mõjutab ka taaskasutatavate jäätmete edasist töötlemist: biojäätmed rikuvad nt plasti nii, et neid ei saa ringlusse võtuks taaskasutada.

Kodukompostri ja Kompostiva kuivkäimla ostmine on mitmes mõttes ökotegu

Komposter on biojäätmete jaoks parem koht kui prügi. Kompostitud biojäätmeid ehk komposti, saab kasutada orgaanilise väetisena või mullaparandajana. Kui läheduses pole biojäätmete kogumispunkti, saab kompostriga lihtsalt oma hoovis kompostida.

Komposter on biojäätmete jaoks parem koht kui prügi.

Teine kompostimisviis on suvilates tuttav kuivkäimla. Käimlajäätmete kompostimine on kõige mugavam kaasaegse kompostiva käimlaga. Samuti säästab see vett võrreldes tavalise vesitualetiga.

Komposti- ja käimlaturvas toob palju kasu. See seob niiskust ja lõhnu ning hoiab ära putukad.

Kekkilä hoolitseb vastutustundliku tootmise eest

Kekkilä valikus on mitmeid kompostimise tooteid. Kodukomposter ja Kompostiv Kuivkäimla tulid turule paar aastat tagasi. Need eristuvad teistest turul olevatest toodetest nii disaini kui ka kasutajasõbralikkuse poolest. Mõlema toote disain ei põhine ainult meie tootearenduse süvendatud teema- ja materjalide tundmisel, vaid ka kasutuskogemustel kodudes ehk reaalsetes testkeskkondades. Seetõttu põhinevad nende funktsioonid tegelikel igapäevastel vajadustel.

Funktsionaalsused põhinevad tegelikel igapäevastel vajadustel.

Kvaliteetne tootmisprotsess, vastupidavad materjalid ja varuosade kättesaadavus tagavad toote pika kasutusea. Kekkilä kompostrid ja kompostiv kuivkäimlad on toodetud sertifitseeritud tootjate poolt Soomes ja nende toomisel kasutatakse vastupidavaid ja jälgitavaid materjale. Toodete kõrge kvaliteedi garantiiks annab Kekkilä Kodukompostrile ja Kompostiv Kuivkäimlale 25-aastase raami garantii. 

– Andes oma toodetele 25-aastase garantii, soovime edastada nende tegelikku kvaliteeti ja paista turul silma tõeliselt vastutustundliku tootjana, ütleb Kekkilä tootegrupi juht Janne Kanervo.

Kekkilä Kompostiv Kuivkäimla 230 L

25-aastane garantii toodetele

Kodukomposter 230 L sobib tänu paksule soojusisolatsioonile aastaringseks kompostimiseks. Kasutamine on tehtud lihtsaks, tänud hoolikale disainile ja kergetele materjalidele. Kodukompostril on turu suurim tühjendusluuk, mis koos suure kaanega tõstab kasutusmugavust tunduvalt. Uus disain ei ole ainult visuaalne küsimus.

Soojus jaotub tänu ümarale kujule ühtlasemalt.

– Kekkilä Kodukompostori disain on turul eristuv. Soojus jaotub tänu ümarale kujule ühtlasemalt, ütleb Kanervo.

– Lisaks oleme investeerinud ergonoomikasse. Kõrgus on sobiv ja suured riivid muudavad tühjendamise lihtsamaks ka siis, kui käes on paksemad kindad, jätkab Kanervo.

 

Teine toode, millele kehtib 25-aastane garantii, on Kompostiv Kuivkäimla 230 L. Seda saab kasutada paljudes kohtades, kuna see ei vaja elektrit ega vett. Kompostkäimla ühe parima omadusena toob Kanervo välja suure tühjendusluugi.

– Komposti on kerge vaevata eemaldada ja see ei nõua asjatut askeldamist. Eraldi seisev raami kate võimaldab tühjendusluuki ka küljele paigutada.

Toodetele saad raami garantii, kui registreerid need kolme kuu jooksul alates ostukuupäevast Kekkilä kodulehel kekkila.ee/raami-garantii.

Otsi