Sobiva kuivkäimla valik

Välikemmerg oli vanasti üksainuke koht ja see asus aia tagaosas. Enam pole see nii.

Kekkilä - sopivan kuivikekäymälän valinta

Sobiva kuivkäimla valikul tuleb arvestada esmajärjekorras kasutajate hulga ja kemmergu asukohaga suvilas. Kekkilä tootevalikust leiate sobiva põrandale paigaldatava toote nii traditsioonilisse kemmergusse kui ka muudesse siseruumidesse.

Kekkilä Kuivikekäymälä 50 L käytössä

Kekkilä kuivkäimla 50 l

Kuivkäimla 50 l

Kemmerg, väljakäik, peldik, outhouse, dunny … Kemmergul on palju nimesid nii meil kui ka mujal, kuid moodsa kuivkäimla võib paigaldada kuhu tahes, kasvõi otse põrandale. Tootevalikus on nüüd ka kompaktne mudel, mida on hõlbus tühjendada.

Kuivkäimla 50 l on väiksele perele mõeldud kompaktne mudel, mille võib paigaldada ka siseruumidesse, kasvõi otse põrandale. Ventilatsiooni eest hoolitsemise ja puisteaine kasutamise korral on käimla lõhnatu. Spetsiaalne mahuti täitub ühtlaselt, sest seda saab kaanel asetsevast regulaatorist pöörata.

Mahuti tühjendamiseks tõstetakse selle sisu kasvõi toobrisse, kust seda on lihtne viia Aia- ja Suvilakompostrisse järelkomposteeruma. Imbvedelik juhitakse spetsiaalsesse anumasse, näiteks kanistrisse või siseruumides kanalisatsiooni.

 

“Spetsiaalsesse anumasse kogunenud imbvedelikku võib kasutada veega lahjendatult aias väetisena. Imbvedelik sobib ka Aiakompostrisse, kus see soodustab kuivade aiajäätmete komposteerumist. Ületalve kanistris seisnud imbvedelik sobib ka peenramaa väetamiseks.”
Kekkilä Tehokäymälä 230 L käytössä

Kekkilä Kompostkäimla 230 l

Kompostkäimla 230 l

Neile, kellele meeldib spetsiaalne kemmerguhoone, on meie valikus traditsiooniline Kompostkäimla 230 l, mis kompostib jäätmeid tänu suurele mahutavusele kauem ja vajab harvem tühjendamist. Traditsiooniline mudel paigaldatakse läbi põranda ja seda tühjendatakse labidaga tagaosas asetseva luugi kaudu.

Mudel sobib suvilasse, kus on palju kasutajaid ja suur kemmerguhoone. Tänu kujundusele on käimlat hõlbus vahepeal tühjendada. Imbvedelik juhitakse spetsiaalsesse anumasse.