Sobiva kuivkäimla valik

Välikemmerg oli vanasti üksainuke koht ja see asus aia tagaosas. Enam pole see nii. Tutvu erinevate Kekkilä kuivkäimlatega.

Valida saab nii sise- kui ka välistingimustesse sobivate käimlate vahel. Uue põlvkonna kuivkäimlad on pea lõhnatud, kuid ennekõike on neid lihtne paigaldada ja tühjendada.

Sobiva kuivkäimla valikul tuleb arvestada esmajärjekorras kasutajate hulga ja kemmergu asukohaga suvilas. Kekkilä tootevalikust leiate sobiva põrandale paigaldatava toote nii traditsioonilisse kemmergusse kui ka muudesse siseruumidesse.

Kompostiv Kuivkäimla 230L

Kekkilä Kompostiv Kuivkäimla 230L on uudne ja lihtsalt kasutatav kuivkäimla. Kompostiv kuivkäimla sobib  igat liiki suvilasse, kuna ei vaja elektrit ega vett. Toodet on lihtne paigaldada erinevatesse välikäimlatesse.

Suur tühjendusluuk, vabalt valitav tühjendusluugi suund ja paks soojusisolatsioon muudavad Kekkilä Kompostiv Kuivkäimla suurepäraseks valikuks välikäimlasse.

Suur maht ja paks soojusisolatsioon võimaldavad kuivkäimlat kasutada aastaringselt. Stiilne, tumehall korpus on valmistatud vastupidavast polüetüleenist ja soojusisolatsioon on polüstüreen. Kasutuskogemus on meeldiv tänu soojale kahepoolsele termoistmele. Kaas ja iste on soe ja vastupidav EPP-vahtust.

Kompostiv Kuivkäimla paigaldamine on lihtne ja paindlik: korpuse ümmargune kuju võimaldab tühjendusluugi ava suunata soovitud asendisse, kaasa arvatud külg. Kuivkäimla patenditud konstruktsioon muudab tühjendamise lihtsaks. Kompostitud materjal on lihtne eemaldada järelkompostiks, kuna tõkkeplaat tagab, et ülemine materjal vajub alla hiljem.

Suur tühjendusluuk muudab hoolduse lihtsaks.
Spetsiaalsesse anumasse kogunenud imbvedelikku võib kasutada veega lahjendatult aias väetisena. Imbvedelik sobib ka Aiakompostrisse, kus see soodustab kuivade aiajäätmete komposteerumist. Ületalve kanistris seisnud imbvedelik sobib ka peenramaa väetamiseks.

Which country site would you like to visit?