Roheliste taimede mulla vahetamine

Mulda on kõige parem vahetada kevadel. Mulla vahetamine vahetult enne kasvuaja algust mõjub taimedele kõige kasulikumalt. Taimed saavad mullast uut kasvujõudu ja toovad ühtlasi kevade tuppa. Sedamööda, kuidas juured kasvavad ja muld tiheneb, jääb mulda vähemaks. Mulda on taimele vaja, sest see on tema jaoks vee ja toitainete vaheladu. Muld peab olema ka kohev ja õhurikas.

Kuidas roheliste taimede eest hoolitseda?

Tänu Lillemulla ja Roheliste Taimede mulla koostisele on mulla vahetamine ja roheliste taimede eest hoolitsemine senisest puhtam ja nende kastmine lihtsam. Kastmisvesi imendub kiiresti mulda, tänu millele on võimalik ühekorraga ohtramalt kasta.

Kastmiste vahel on soovitatav lasta mullal kergelt kuivada, sest liiga märjas mullas ei saa taime juurestik vajalikku hapnikku kätte.

Roheliste taimede väetamine

Väetage koduseid rohetaimi Lillede Toiteseguga kasvuhooajal märtsist oktoobrini igal nädalal ja puhkeperioodil korra kuus.

Kaktuste ja sukulentide toitainevajadus on tagasihoidlik ning väetada ei ole vaja sagedamini kui kord kuus alates aprillist kuni juunini. Toitmiseks sobib Lillede Toitesegu.

Toitke orhideesid olenevalt kasvuetapist igal teisel või kolmandal kastmiskorral kastmisvette segatava Orhideede Toiteseguga.

Which country site would you like to visit?