Aia haljastus ja viimistlus

Hea planeering on pool võitu – omanäolise aia kujundamine algab joonistest ja täpsetest detailidest.

 • Aia kujundamine

  Alusta aia kujundamist kõigepealt planeerides, mida sa tahad seal teha. Eralda piisavalt ruumi aianurgale, kus koos süüa ja grillida. Kuhu rajada köögiviljamaa, et maitsetaimed oleksid kergelt kättesaadavad, ehk ka tomatid kasvuhoones. Lastele ja õuemängude õnnestumiseks sametine muruala.

  Hästi läbimõeldud istutusalad on aia aluseks. Taimed tahavad, et nad oleks kaitstud ja nende ilu saaks nautida, seega miks mitte riputada nende vahele näiteks võrkkiik, kust seda imetleda. Mida sina tahad, et su aias oleks?

 • Kasuta dekoratiivkive ja -katteid

  Dekoratiivkivide ja -katete kasutamisel on palju häid omadusi. Nende abil saab aeda kaunid pinnad ja hoolitsetud välimuse. Istutusaladel toovad taimede ilu kaunilt esile, hoiavad maapinna niiskust ja aitavad kaasa aia korrashoiul.

  Dekoratiivkive või -katteid leidub erinevate aedade jaoks nii eri värve kui stiile. Tutvu ideede ja juhistega.

 • Kaunilt piiritletud aed

  Erista aia erinevad pooled stiilselt ääriste abil. Kaunid ja kumerad istutusalad ning teerajad on lihtne luua kui kasutad oma aiale meelepäraseid tooteid.

  Aia eripiirkondi eraldades hõlbustad ka aia korrashoidu, näiteks dekoratiivkate ja muru jäävad üksteisest eraldi Muruäärise abil. Turbaplokk samas sobib loodusliku peenra ja kasvualuse ehitamiseks. Stiilse Aiapiirdega on lihtne kontrollida voolujoonelisust hoovis. Juhiste ja sobivate toodetega õnnestud.

 • Paljude võimalustega kasvatuskast

  Kasvupeenra rajamine on lõbusam kui kunagi varem.

  Looge Kasvatuskastist isikupärane rajatis, mis sobib just teie plaanide ja välisruumiga, olgu selleks siis õu, rõdu või terrass. Laiendustarvikud Kasvatuskastile annavad võimaluse luua just selline kasvupeenar, mis sobib sinu aiaga kõige paremini. Piiriks on üksnes fantaasia!

  Tutvu erinevate ideedega ja kujunda oma vajadustele põhinev Kasvastuskast.